Убедљивом победом на реванш

54

Одбојкашице Црвене звезде тријумфовале су у првој утакмици плеј офа над екипом Динама, са максималним резултатом 3:0.

Гошће из Панчева само у првом сету су мучиле изабранице Ратка Павличевића да би у наредна два црвено беле грације демонстрирале сав свој кавлитет. У првом сету екипа Динама је у неколико наврата имали и предност, али су се Звездашице потрудиле да сломе отпор, што им је и успело.
У наредна два сета одбојкашице Динама су биле потпуно индиспониране, тако да црвено беле девојке на реванш одлазе са више него убедљивом победом.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ДИНАМО АЗОТАРА 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)
Дворана: СЦ „Шумице”. Гледалаца: 100. Судије: Александра Баланџић и Горан Градински (обоје Београд). Трајање меча: 69 минута. Резултат у серији: 1:0.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Будровић 2, Ракић 10, Поповић 7, Радуловић 2, Пушић (либеро), Медаревић, Бјелица 21, Кубура, Кецман 7, Валчић (либеро), Лукић, Стевановић 8. Тренер: Ратко Павличевић.
ДИНАМО АЗОТАРА: Дабић 2, Петров (либеро), Цвијовић, Секулић 2, Безаревић 9, Божић 1, Кокановић 6, Можгон (либеро), Средић 5, Бошковић 9, Владисављев. Тренер: Александар Владисављев.