Још једна победа кошаркашица

55

Црвена звезда наставља победничку серију. Овога пута наше кошаркашице су победиле Студент у Нишу са 82:56.

Утакмица је почела врло јаким одбранама на обе стране. До пред крај прве четвртине било је 9:9, а онда je Звезда направила серију од 11:0 и стигла до 9:20. Иако су домаће кошаркашице успеле да стигну до 22:24, Црвена звезда је на полувремену водила са 25:33.
Предност црвено белих се стално повећавала, и до краја трећег периода на семафору је стајао резултат 42:53. У последњој четвртини наше кошаркашице су се распуцале, постигле 29 поена и дошле до победе од 56:82. Најефикасније у нашем тиму биле су Томашевић са 14, Станаћев са 12 и Никшић и Ђорђевић са по 10 поена.

СТУДЕНТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 56:82 (9:14, 16:19, 17:20, 14:29)

СТУДЕНТ: Стојановић, Илић 8п 10ск, Стошић, Петровић 2, Радовић, Стојилковић 11, Поповић 4п 5ас, Бјелић, Стефановић 12, Живковић, Васић 14п 4ск, Тошић 5.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Гапић 3, Дијан 4, Никшић 10п 4ск, Канчевић 5п 5ск, Радовић 3, Томашевић 14п 5ск 6ас, Станаћев 12, Чучуков 4, Ђорђевић 10, Каракашевић 5п 5ск, Вучковић 6п 5ск, Црвендакић 6п 5ск.