Звездини оклопници пред полуфиналом ИХЛ лиге

85

Хокејаши Црвене звезде савладали су Сисак са 3:1 у другом мечу четвртфинала плеј-офа ИХЛ лиге.

Црвено-бели су у 9. минуту дошли до вођства голом Марка Драговића. Четири минута касније Роберт Сабадош, на асистенције Драговића и Лештарића, повећава на 2:0. У другом периоду одбране су биле на висини задатка, није било голова.

Звезда је у 46. минуту дошла до новог поготка, а стрелац је био Душан Јанковић, на додавање Митровића. Два минута касније гости су преко Добрића смањили на 3:1 и тако поставили коначан резултат.

Црвено-бели су тако дошли до друге шпбеде у четвртфиналној серији. Трећи меч је на програму у суботу 5. марта у Сиску.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СИСАК 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Николић, Пожар, Младеновић, Ђокић. Казне: Црвена звезда 18 минута, Сисак 20 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Анић, Драговић 1 (1ас), Гвозденовић, Ивановић, Јанковић 1, Јовановић, Крављанац, Лештарић (1ас), Милошевић, Митровић (1ас), Младеновић, Подунавац, Сабадош 1, Шпањевић, Стојановић, Вдовић, Цвик. Тренер: Бера.

СИСАК: Андерсон, Батножић, Баждар, Безук, Чанић, Дејановић, Добрић 1, Хикман, Л.Јарчов, Крикшић, Личина, Платужић, Пузић, Селитај, Станчић, Враголовић, Вилк (1ас). Тренер: Пеликан.

Претходни текст„Sport Conference 2022“ – Традиција коју негујемо
Следећи текстЗвездине ватерполисткиње до 19 година одбраниле титулу шампиона Србије