Сјајна завршница донела победу

45

Рукометашице Црвене звезде савладале су Књаз Милош са 28:29 (17:13) у заосталом мечу 2. кола Супер лиге за жене. Иако су домаће играчице водиле током целог меча, наше девојке су у завршници успеле да преокрену резултат и однесу бодове у Београд.

Од самог почетка меча рукометашице Књаза су имале иницијативе. Повеле су и одржавале предност. На петнаест минута до краја сусрета Звезда је имала заостатак од 5 голова. Успеле су наше рукометашице да смање, а потом и изједначе резултат. Звезда у 59. минуту долази до вођства, а Катарина Радовић користи седмерац и наша екипа долази до предности од 29:27. До краја меча, рукометашице Књаз Милоша само су успеле да ублаже пораз још једним голом.

Књаз Милош – Црвена звезда 28:29 (17:13)
Аранђеловац – Дворана: Шумадија. Гледалаца: 700. Судије: Благојевић и Ђокић (Јагодина). Седмерци: Књаз Милош 2 (1), Црвена звезда 6 (5). Искључења: Књаз Милош 6, Црвена звезда 6 минута.
КЊАЗ МИЛОШ: Килибарда, Денић, Радојичић 3, Ранковић 5 (1), К. Томић 9, Павловић 4, Рабата 3, Ољача (3 одбране), Мрљеш 1, Васић 2, Станојловић, Стефановић, Томковић, Угрчић (10 одбрана, 1 седмерац), М. Томић 1.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 2, Грбић 4, Ђурковић, Јевремовић 2, Радовић 11 (5), Лежаја (2 одбране), Михајловић 1, Мистрић 8, Селмановић, М. Милојевић, Миличевић, Мићковић, Ј. Милојевић 1, Чолић (5 одбрана, 1 седмерац).