Звезда боља од Наисе

54

Победом у 13. колу Супер лиге против Наисе од 35:32 (22:15), рукометашице Црвене звезде су успешно пребродиле елиминацију из Челенџ Купа.

Црвено беле су у већем делу сусрета доминирале на терену. После испитавња снага у уводним минутима меча наша екипа постепено повећава предност. Прво полувреме је завршено резултатом 22:15. У другом делу игре наше рукометашице долазе до 9 голова предности, а онда долази до опуштања у игри. Нишлијке су то искористиле и у 57. минуту пришле на само гол заостатка (33:32). Међутим, црвено беле не дозвољавају преокрет и утакмицу добијају са 35:32.
У нашем тиму највише су се истакле Јелена Трифуновић са 10, односно Маја Луковић са 9 голова, док је Марија Чолић имала 17 одбрана.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – НАИСА 35:32 (22:15)
Дворана: СЦ Бањица. Гледалаца: 250. Судије: Грубачки и Рачић.Седмерци: Црвена звезда 5 (4), Наиса 4 (3). Искључења: Црвена звезда 10, Ниса 10 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 2, Бокарић 3, Кокоресковић, Стекић, Мистрић 3, Павлов 3, Радовић, Лежаја, Обрадовић 5, Милојевић, Луковић 9, Трифуновић 10 (4), Милојевић, Степанић, Чолић (17 одбрана).
НАИСА: Качаревић (15 одбрана), Премовић 3, Марковић, Димић, Ћубела 9 (3), Митровић, Лапајне 1, Грујић 3, Ђоковић 4, Недељковић, Петковић, Јовановић, Здравковић, Н. Петковић 6, Станковски, Филиповић 5.