Европа

СЕЗОНА 2018/19

ЛИГА ШАМПИОНА

Група А

Match Score
17/10/2018 19:15 N/A
Барселонета Егер

12 - 7

17/10/2018 20:30 N/A
Црвена звезда Про Реко

4 - 17

17/10/2018 20:30 N/A
Стеауа Бреша

5 - 8

17/10/2018 20:30 N/A
ФТЦ Телеком Будимпешта Динамо Москва

13 - 6


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Про Реко 8 8 0 0 111:54+57 24
2 Барселонета 8 6 1 1 92:71+21 19
3 Бреша 8 5 2 1 70:53+17 17
4 ФТЦ Телеком Будимпешта 8 4 1 3 80:63+17 13
5 Егер 8 4 0 4 86:98-12 12
6 Динамо Москва 8 2 0 6 77:81-4 6
7 Стеауа 8 1 0 7 57:93-36 3
8 Црвена звезда 8 0 0 8 45:105-60 0

 

СЕЗОНА 2017/18

КУП ЕВРОПЕ

ЧЕТВРТФИНАЛЕ

08.11.2017. Црвена звезда – Верона (Италија) 5:10
09.12.2017. Верона (Италија) – Црвена звезда 15:8

08.11.2017. Синтез Казањ (Русија) – Будимпешта (Мађарска) 8:16
09.12.2017. Будимпешта (Мађарска) – Синтез Казањ (Русија) 12:9

08.11.2017. Јадран Сплит (Хрватска) – Марсеј (Француска) 10:11
09.12.2017. Марсеј (Француска) – Јадран Сплит (Хрватска) 7:5

08.11.2017. Мишколц (Мађарска) – Спартак Волгоград (Русија) 12:8
09.12.2017. Спартак Волгоград (Русија) – Мишколц (Мађарска) 10:7

3. КОЛО КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА

14.10.2017. Црвена звезда – Сабадељ (Шпанија) 6:6
18.10.2017. Сабадељ (Шпанија) – Црвена звезда 11:8

2. КОЛО КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА

Квалификациони турнир, Орадеа (Румунија)

29.09.2017. Вуљагмени (Грчка) – Синтез Казањ (Русија) 7:10
29.09.2017. Орадеа (Румунија) – Црвена звезда 6:3

30.09.2017. Синтез Казањ (Русија) – Црвена звезда 8:10
30.09.2017. Орадеа (Румунија) – Вуљагмени (Грчка) 5:8

01.10.2017. Црвена звезда – Вуљагмени (Грчка) 6:5
01.10.2017. Орадеа (Румунија) – Синтез Казањ (Русија) 8:9