Звезда убедљива у првом мечу четвртфинала

65

Хокејаши Црвене звезде остварили су победу у првом мечу четвртфинала плеј-офа ИХЛ лиге против Војводине резултатом 7:1.

У првом делу игре видели смо само један гол када је у 14. минуту Чегринцев донео Звезди вођство.

У наставку су се наши хокејаши разгоропадили, па су у првих 5 минута друге трећине постигли три гола, прво Павел Поправка, а потом и Андреј Цвик који је два пута заредом пронашао пут до гола Новосађана. Бркушанин и Ђумић су повисили вођство нашег тима на 6:0.

Почетком треће трећине Чегринцев је постигао свој други гол, а гости су се пред крај меча уписали на семафор и поставили коначан резултат – 7:1.

По два гола постигли су Влачеслав Чегринцев и Андреј Цвик, а Мирко Ђумић је уз један гол забележио и три асистенције.

Реванш меч четвртфинала плеј-офа ИХЛ лиге је на програму 6. марта у Новом Саду када Војводина дочекује Црвену звезду. Прва екипа која обезбеди две победе у серији пласираће се у полуфинале.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 7:1 (1:0, 5:0, 1:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Пердув, Ђокић, Пожар, Поповић. Казне: Црвена звезда 12 минута, Војводина 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Васић, Анић (2ас), Бркушанин 1 (1ас), Чегринцев 2, Даниел, Драговић (1ас), Гаидаш, Јанковић, Кулешов, Машић, Подунавац, Поправка 1, Ристић, Сабадош, Шпањевић, Вуковић, Цвик 2, Ђумић 1 (3ас).

ВОЈВОДИНА: Де Маса Карлсон, Гнип, Бабић 1, Ченгери, Дергачев, Екмешчић, Хрина, Јерковић, Лантање, Ле Фол, Милићевић, Милојковић, Мирковић, Николић, Радосављевић, Томашевић, Тумбас, Вучуревић.

Претходни текстРиверс: Драго ми је да сам део Црвене звезде
Следећи текстЦрвена звезда – Партизан 1:1