Звезда наставила победнички низ

55

Хокејаши Црвене звезде остварили су нову победу у ИХЛ лиги. Овога пута црвено-бели су савладали Триглав са 3:1.

Наши хокејаши су повели голом Бркушанина у 11. минуту, а већ у 15. минуту Триглав је изједначио преко Михаела Поточника. Андреј Цвик је пред крај друге трећине донео ново вођство нашем тиму, да би коначан резултат и тријумф Црвене звезде потврдио Влачислав Чегринцев минут пре краја меча.

Црвена звезда се налази на челу табеле са скором 10-2 и 29 бодова, а већ у недељу (16.15 часова) ће играти нови дуел против Триглава.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТРИГЛАВ 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Т. Фазекаш, Николић, Пожар, Ђокић. Казне: Црвена звезда 4 минута, Триглав 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бркушанин 1 (1ас), Чегринцев 1 (1ас), Даниел, Дзиов, Гаидаш, Јанковић, Кулешов, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Ристић, Сабадош (1ас), Шпањевић (1ас), Вукичевић, Цвик 1.

ТРИГЛАВ: Плавц, Шенк, Ахачич, Бан, Грошељ, Лампич, Логар, Морел, Муби, Павц, К. Поточник, М. Поточник 1, Шкрјанец, Штенклер (1ас), Тавчар, Вилфан, Зупан.