Црвена звезда Примобет – Раднички 35:36 (20:19)

38

Рукометаши Црвене звезде Примобет поражени су од Радничког резултатом 35:36 (20:19) у 4. колу плеј-аута Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-бели су одлично ушли у меч и повели са 5:1. Чувала је наша екипа вођство до средине првог полувремена када су гости смањили на 13:12. Звезда узвраћа и головима Матичића и Хорвата поново долази до +4 (18:14), али Крагујевчани опет смањују заостатак и на одмор се одлази са минималним вођством Звездиних рукометаша – 20:19.

Друго полувреме није добро почело по нашу екипу. Раднички је преокренуо резултат у своју корист и повео са 25:22. Црвено-бели смањују резултат и у 46. минуту голом Пановског долазе до изједначења (28:28). Наша екипа преко Ненадића и Матичића постиже три гола у низу и поново долази до вођства (31:29). Међутим, Крагујевчани брзо долазе до новог изједначења и у самој заврпници постижу гол који им је донео тријумф – 35:36.

Најефикаснији у Црвеној звезди био је Виктор Матичић са 10 голова, док је девет погодака постигао Милош Бујишић.

Црвено-бели се и поред пораза налазе на 2. месту на табели плеј-аута Суперлиге, а у 5. колу гостују Обилићу у четвртак 2. маја од 18 часова у дворани СЦ Вождовац на Бањици.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ – РАДНИЧКИ 35:36 (20:19)

Београд – Дворана: СЦ Шумице. Гледалаца: 150. Судије: Зоран Попов и Горан Ристић. Искључења: Црвена звезда 4, Раднички 6 минута. Седмерци: Црвена звезда 8(6), Раднички 4(3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић, Хорват 3, Ненадић 3(1), Урта, Богуновић, Мајес 1, Матичић 10(5), Шмигић, Бујишић 9, Петрић, Н.Радовановић, Шљукић 4, Павловић 1, Колунџић 2, Пановски 1, Ковачевић 1. Тренер: Никола Јоцић.

РАДНИЧКИ: Ђерић, Вељковић, Маљевић 2, Величковић, Давидовић 5, Мутавџић, Перић, Мојсиловић, Касаловић 1, Баруџић 11(3), Утвић 3, Станојев 2, Панић 9, Станојевић, Барјактаревић 3. Тренер: Драган Штудер.