Црвено-бели савладали и Војводину

63

Хокејаши Црвене звезде остварили су нову победу у ИХЛ лиги. Црвено-бели су у Београду били бољи од новосадске Војводине резултатом 9:2.

Звездини оклопници су питање победника решили већ у првом периоду који су добили са 4:0. Након тога су повећавали вођство и на крају забележили још једну убедљиву победу.

По два гола за београдске црвено-беле постигли су Михал Даниел и Јевгениј Леонов који је имао и једну асистенцију. Давид Сефич је постигао гол уз две асистенције, а толико додавања су имали и Роберт Сабадош и Мирко Ђумић. Гол и асистенцију су забележили Михаел Бучкин, Немања Вучуревић, Иван Анић, а један погодак постигао је и капитен Марко Бркушанин.

Црвена звезда је задржала 2. место на табели, иза водећег Триглава који има седам бодова предности, али и две утакмице више.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 9:2 (4:0, 3:1, 2:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Гледалаца: 30. Судије: Пердув, Николић, Ђокић и Поповић. Казне: Црвена звезда 10 минута, Војводина 20 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Ранковић, Бучкин 1 (1ас), У. Новаковић, Подунавац, Сефич 1 (2ас), Вучуревић 1 (1ас), Анић 1 (1ас), Бјелогрлић, Бркушанин 1, Керезовић (1ас), Сабадош (2ас), Даниел 2, Леонов 2 (1ас), П. Новаковић (1ас), Пајевић, Вукичевић, Цвик, Ђумић (2ас).

ВОЈВОДИНА: Белић, Гнип, Акимов (1ас), Дергачев, Ганер Рабицкин, Лаптев 1, Радосављевић, Бабић (1ас), Коколев, Мирковић, Тумбас, Ченгери, Дроздик, Јерковић, Комазец, Меселџић, Николић 1, Екмешчић, Милић, Милићевић.