Црвена звезда мтс победила и Антверпен

116

Кошаркаши Црвене звезде мтс победили су холандски Антверпен са 84:72 (18:14,21:21,27:16 и 18:21) у шестој припремној утакмицу пред старт нове сезоне.

Црвено- бели су у дворани „Александар Николић“ у суботу увече водили од самог старта утакмице, гостујући тим је у неколико наврата током 1полувремена стизао до изједначења, у једном тренутку и повео поеном предности, али су кошаркаши Црвене звезде мтс појачали ритам у другом полувремену и стигли до још једне победе.

Екипа Дејана Радоњића играла је меч у следећем саставу: Јовић 4, Ребић 4, Дангубић 8, Митровић11, Симанић 2, Добрић 8, Џенкинс 8, Лазић, Симоновић 12,Гудурић 5, Кузмић 10, Бјелица 12.

Црвено-бели наредног петка путују у Грку где их очекују далеко најозбиљније провере на турниру на Криту.

Претходни текстПетковић: Предност је још на нашој страни
Следећи текстЛуковић: Главу горе