Суперлига (мушкарци)

Првенство Србије

СЕЗОНА 2023/24

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ

I ДЕО

1. турнир, Суботица

РезултатиТабела
1. коло (30/09/2023), Црвена звезда - Војводина 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Душан Возмар 3:0 (12:10, 11:5, 11:4); Млад Лотфијанабади – Флориан Спелоус 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5); Марко Јевтовић – Хунор Фалб 3:0 (11:4, 11:6, 11:2); Никола Стругаревић – Флорин Спелоус 3:0 (11:5, 11:9, 11:6).

2. коло (01/10/2023), ТСЦ - Црвена звезда 1:4
Партије: Јован Јоцков – Миад Лотфијанабади 0:3 (6:11, 7:11, 9:11); Акош Бенке – Никола Стругаревић 1:3 (4:11, 11:8, 2:11, 7:11); Мартон Сита – Марко Јевтовић 3:2 (12:10, 7:11, 11:5, 10:12, 12:10); Јован Јоцков – Никола Стругаревић 0:3 (10:12, 4:11, 5:11); Мартон Сита – Миад Лотфијанабади 0:3 (8:11, 7:11, 5:11).

3. коло (01/10/2023), Црвена звезда - Железничар 3:4
Партије: Никола Стругаревић – Милош Миленковић 3:2 (7:11, 8:11, 11:9, 13:11, 12:10); Миад Лотфијанабади – Владимир Петков 3:2 (8:11, 15:13, 8:11, 11:5, 11:4); Марко Јевтовић – Денислав Кођабашев 1:3 (12:10, 4:11, 6:11, 4:11); Никола Стругаревић – Владимир Петков 0:3 (5:11, 10:12, 10:12); Марко Јевтовић – Милош Миленковић 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:6); Миад Лотфијанабади – Денислав Кођабашев 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11); Стругаревић/Јевтовић – Кођабашев/Петков 0:3 (7:11, 8:11, 0:11)

2. турнир, Димитровград

РезултатиТабела
4. коло (03/11/2023), Партизан - Црвена звезда 4:3
Партије: Зенги Ванг – Никола Стругаревић 3:0 (11:7, 11:8, 11:7); Бојан Милошевић – Марко Јевтовић 2:3 (11:9, 6:11, 3:11, 13:11, 6:11); Михаил Паиков – Млад Лотфијанабади 3:2 (6:11, 15:13, 11:6, 12:14, 11:8); Зенги Ванг – Марко Јевтовић 2:3 (8:11, 11:8, 11:4, 8:11, 9:11); Михаил Паиков – Никола Стругаревић 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:7); Бојан Милошевић – Млад Лотфијанабади 1:3 (1:11, 9:11, 11:9, 9:11); Паиков/Зенги – Јевтовић/Лотфијанабади 3:2 (7:11, 11:9, 11:7, 4:11, 11:6).

5. коло (03/11/2023), Црвена звезда - Раднички Беочин 0:4
Партије: Марко Јевтовић – Петјо Крастев 0:3 (5:11, 4:11, 5:11); Млад Лотфијанабади – Јонис Панајотис 0:3 (1:11, 13:15, 8:11); Никола Стругаревић – Жолт Пете 0:3 (7:11, 9:11, 7:11); Марко Јевтовић – Јонис Панајотис 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)

6. коло (04/11/2023), Црвена звезда - Ада 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Ивор Катић 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:9); Млад Лотфијанабади – Кристијанж Червик 3:0 (11:7, 11:3, 11:7); Марко Јевтовић – Бранко Анушић 3:0 (12:10, 11:4, 11:4); Никола Стругаревић – Кристијанж Червик 3:0 (11:8, 11:6, 11:2)

3. турнир, Беочин

РезултатиТабела
7. коло (18/11/2023), Спартак Инспира - Црвена звезда 1:4
Партије: Стефан Костадиновић – Млад Лотфијанбади 3:0 (12:10, 11:7, 11:7); Владимир Пандуровић – Никола Стругаревић 1:3 (3:11, 11:5, 9:11, 6:11); Банце Богнар – Марко Јевтовић 2:3 (5:11, 13:15, 11:8, 11:7, 10:12); Стефан Костадиновић – Никола Стругаревић 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 9:11); Банце Богнар – Млад Лотфијанбади 0:3 (7:11, 6:11, 6:11).

8. коло (19/11/2023), Црвена звезда - Стенес 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Влада Борчић 3:0 (11:7, 11:3, 18:16); Млад Лофтијанбади – Лука Бакић 3:1 (11:6, 12:14, 11:8, 11:9); Марко Јевтовић – Марко Поповић 3:0 (11:9, 11:9, 11:8); Никола Стругаревић – Лука Бакић 3:1 (11:5, 11:8, 3:11, 11:7)

9. коло (19/11/2023), Темерин - Црвена звезда 0:4
Партије: Андраш Орос – Никола Стругаревић 0:3 (10:12, 7:11, 3:11); Перо Тепић – Млад Лофтијанбади 1:3 (12:14, 11:5, 6:11, 9:11); Максим Пете – Марко Јевтовић 0:3 (5:11, 10:12, 8:11); Андраш Орос – Млад Лофтијанбади 0:3 (9:11, 1:11, 5:11)

4. турнир, Београд

РезултатиТабела
10. коло (02/12/2023), Црвена звезда - Банат 4:1
Партије: Никола Стругаревић – Илија Мајсторовић 2:3 (15:13, 11:13, 9:11, 12:10, 9:11); Млад Лофтијанабади – Драган Суботић 3:0 (13:11, 11:9, 11:6); Марко Јевтовић – Филип Радовић 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:9); Никола Стругаревић – Драган Суботић 3:0 (11:6, 11:9, 11:7); Млад Лофтијанабади – Илија Мајсторовић 3:0 (12:10, 11:5, 11:3).

11. коло (02/12/2023), Пожаревац - Црвена звезда 0:4
Партије: Никола Маринковић – Млад Лофтијанабади 0:3 (8:11, 5:11, 9:11); Бобан Ивић – Никола Стругаревић 1:3 (15:13, 9:11, 7:11, 6:11); Ђорђе Борчић – Марко Јевтовић 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 9:11); Никола Маринковић – Никола Стругаревић 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 8:11).

II ДЕО

Б група

РезултатиТабела
12. коло (17/01/2024), Црвена звезда - Темерин Ферокоп 4:0
Партије: Миад Лотфијанбади – Андраш Орос 3:0 (11:8, 11:2, 11:4); Никола Стругаревић – Перо Тепић 3:0 (11:7, 11:4, 11:5); Марко Јевтовић – Золтан Пете 3:0 (11:7, 11:6, 11:3); Миад Лотфијанбади – Перо Тепић 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:4).

13. коло (26/01/2024), Железничар - Црвена звезда 3:4
Партије: Франциско Санчи – Миад Лотфијанбади 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:6); Лука Михаиловић – Марко Јевтовић 2:3 (11:9, 6:11, 11:4, 4:11, 4:11); Денислав Кођабашев – Никола Стругаревић 3:0 (11:9, 12:10, 11:8); Франциско Санчи – Марко Јевтовић 0:3 (10:12, 7:11, 10:12); Денислав Кођабашев – Миад Лотфијанбади 3:1 (13:11, 11:4, 8:11, 11:5); Лука Михаиловић – Никола Стругаревић 0:3 (8:11, 4:11, 9:11); Кођабашев/Санчи – Лотфијанбади/Јевтовић 1:3 (10:12, 11:5, 4:11, 6:11)

14. коло (31/01/2024), Црвена звезда - Ада 4:0
Партије: Миад Лотфијанбади – Ивор Катић 3:0 (11:8, 11:8, 11:5); Никола Стругаревић – Кристиан Червик 3:1 (9:11, 11:4, 11:2, 11:9); Марко Јевтовић – Бранко Анушић 3:1 (12:10, 8:11, 11:5, 11:6); Миад Лотфијанбади – Кристиан Червик 3:1 (7:11, 11:8, 12:10, 11:5)

15. коло (12-18/02/2024), Црвена звезда - Спартак Инспира

16. коло (26/02-03/03/2024), ТСЦ - Црвена звезда

СЕЗОНА 2022/23

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ

РезултатиТабела
1. коло (01/10/2022), Црвена звезда - Бачка Паланка 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Владимир Јовичић 3:0 (11:6, 11:2, 15:13); Мохамед Абас – Огњен Стошић 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 13:11); Марко Рех Далдосо – Зоран Савић 3:1 (14:12, 11:4, 8:11, 11:6); Никола Стругаревић – Огњен Стошић 3:0 (11:3, 11:5, 11:3)

2. коло (01/10/2022), Партизан - Црвена звезда 1:4
Партије: Ендика Диез – Марко Јевтовић 3:2 (6:11, 5:11, 11:6, 13:11, 11:8); Марк Дуран – Никола Стругаревић 2:3 (11:8, 9:11, 13:11, 7:11, 8:11); Бојан Милошевић – Марко Рех Далдосо 2:3 (12:10, 6:11, 11:6, 7:11, 9:11); Марк Дуран – Марко Јевтовић 0:3 (7:11, 8:11, 5:11); Ендика Диез – Марко Рех Далдосо 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 9:11, 4:11)

3. коло (02/10/2022), Црвена звезда - Медијана 4:0
Партије: Марко Рех Далдосо – Петко Габровски 3:2 (11:5, 11:7, 8:11, 10:12, 11:6); Никола Стругаревић – Даниел Иванов 3:0 (11:5, 11:5, 11:8); Марко Јевтовић – Милош Миленковић 3:0 (11:9, 11:4, 11:7); Марко Рех Далдосо – Даниел Иванов 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)

4. коло (02/10/2022), Банат - Црвена звезда 1:4
Партије: Јакуб Перек – Марко Рех Далдосо 0:3 (4:11, 2:11, 9:11); Марко Поповић – Марко Јевтовић 0:3 (8:11, 10:12, 6:11); Немања Ђилас – Никола Стругаревић 3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 13:11, 11:6); Јакуб Перек – Марко Јевтовић 0:3 (2:11, 3:11, 8:11); Немања Ђилас – Марко Рех Далдосо 1:3 (11:3, 15:17, 7:11, 12:14)

5. коло (29/10/2022), Спартак Инфостуд - Црвена звезда 2:4
Партије: Виктор Вајда – Никола Стругаревић 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:7, 11:5); Лука Бакић – Марко Рех Далдосо 2:3 (12:10, 11:7, 9:11, 5:11, 6:11); Стефан Костадиновић – Марко Јевтовић 0:3 (9:11, 7:11, 10:12); Виктор Вајда – Марко Рех Далдосо 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 10:12); Стефан Костадиновић – Мохамед Абас 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11:9); Лука Бакић – Марко Јевтовић 2:3 (11:9, 5:11, 11:7, 11:13, 6:11).

6. коло (29/10/2022), Црвена звезда - Темерин Ферокоп 4:1
Партије: Марко Рех Далдосо – Андраш Орос 3:1 (12:14, 11:7, 11:5, 11:6); Мохамед Абас – Перо Тепић 2:3 (11:5, 9:11, 11:8, 9:11, 4:11); Марко Јевтовић – Иван Витшек 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:8); Марко Рех Далдосо – Перо Тепић 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:5); Марко Јевтовић – Андраш Орос 3:0 (11:4, 11:6, 11:6).

7. коло (30/10/2022), Стенес - Црвена звезда 0:4
Партије: Драган Суботић – Марко Рех Далдосо 2:3 (8:11, 1:11, 11:8, 11:5, 5:11); Филип Радовић – Марко Јевтовић 0:3 (5:11, 8:11, 8:11); Филип Радуловић – Мохамед Абас 2:3 (11:9, 6:11, 11:6, 9:11, 4:11); Влада Борчић – Марко Јевтовић 0:3 (9:11, 5:11, 8:11).

8. коло (30/10/2022), Црвена звезда - Пожаревац 4:2
Партије: Марко Рех Далдосо – Енио Мендез 0:3 (11:13, 4:11, 3:11); Мохамед Абас – Никола Маринковић 1:3 (1:11, 5:11, 11:7, 3:11); Марко Јевтовић – Бобан Ивић 3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:8); Марко Рех Далдосо – Никола Маринковић 3:2 (8:11, 6:11, 11:4, 11:7, 11:9); Марко Јевтовић – Енио Мендез 3:0 (11:9, 11:6, 11:6); Мохамед Абас – Бобан Ивић 3:0 (11:9, 11:4, 11:4).

9. коло (26/11/2022), Црвена звезда - Железничар 4:3
Партије: Марко Рех Далдосо – Александар Каракашевић 2:3 (12:10, 7:11, 3:11, 11:6, 5:11); Никола Стругаревић – Михаил Паиков 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:6, 7:11); Марко Јевтовић – Владимир Петков 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:7); Марко Рех Далдосо – Михаил Паиков 0:3 (6:11, 8:11, 9:11); Марко Јевтовић – Александар Каракашевић 3:0 (11:9, 11:4, 11:5); Никола Стругаревић – Владимир Петков 3:2 (12:10, 11:6, 10:12, 9:11, 11:3); Стругаревић/Јевтовић – Каракашевић/Паиков 3:0 (14:12, 11:7, 12:10).

10. коло (26/11/2022), Црвена звезда - ТСЦ 4:2
Партије: Марко Рех Далдосо – Акош Бенке 3:0 (11:3, 11:8, 11:5); Никола Стругаревић – Мартон Сита 2:3 (6:11, 5:11, 11:7, 11:9, 6:11); Марко Јевтовић – Гергељ Шабјан 3:0 (11:7, 11:2, 11:5); Марко Рех Далдосо – Мартон Сита 2:3 (9:11, 6:11, 11:6, 11:6, 7:11); Марко Јевтовић – Акош Бенке 3:0 (12:10, 11:5, 11:9); Никола Стругаревић – Гергељ Шабјан 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:5).

11. коло (26/12/2022), Црвена звезда - Раднички 1972 Цемент Беочин 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Марко Петков 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:1); Дарко Роп – Бојан Црепуља 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 6:11, 11:8); Марко Јевтовић – Пете Жолт 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 6:11, 12:10); Никола Стругаревић – Бојан Црепуља 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)

Други део – А група

РезултатиТабела
12. коло (21/01/2023), Црвена звезда - Медијана 4:0
Партије: Марко Јевтовић – Вања Милићевић 3:0 (11:5, 11:3, 11:8); Никола Стругаревић – Милош Миленковић 3:3 (10:12, 11:4, 11:3, 8:11, 11:9); Дарко Роп – Зоран Коцић 3:0 (11:3, 11:3, 11:5); Марко Јевтовић – Милош Миленковић 3:1 (11:6, 7:11, 11:4, 13:11).

13. коло (28/01/2023), Црвена звезда - Спартак Инфостуд 4:1
Партије: Никола Стругаревић – Лука Бакић 3:1 (11:6, 11:3, 4:11, 11:5); Дарко Роп – Стефан Костадиновић 0:3 (6:11, 9:11, 7:11); Марко Јевтовић – Бенце Богнар 3:0 (11:8, 11:7, 11:2); Никола Стругаревић – Стефан Костадиновић 3:0 (11:5, 11:8, 11:1); Марко Јевтовић – Лука Бакић 3:0 (11:7, 11:6, 11:9).

14. коло (31/01/2023), Партизан - Црвена звезда 2:4
Партије: Ђорђе Трбовић – Дарко Роп 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 4:11); Бојан Милошевић – Никола Стругаревић 3:2 (8:11, 11:8, 11:4, 8:11, 11:5); Милош Савић – Марко Јевтовић 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11); Ђорђе Трбовић – Никола Стругаревић 0:3 (2:11, 5:11, 2:11); Милош Савић – Дарко Роп 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 12:10); Бојан Милошевић – Марко Јевтовић 1:3 (12:10, 4:11, 6:11, 5:11).

15. коло (18/02/2023), Црвена звезда - Банат 1:4
Партије: Никола Стругаревић – Немања Ђилас 2:3 (10:12, 12:10, 3:11, 15:13, 7:11); Никола Миладиновић – Илија Мајсторовић 0:3 (7:11, 4:11, 7:11); Дарко Роп – Марко Поповић 2:3 (6:1, 9:11, 11:7, 11:8, 4:11); Никола Стругаревић – Илија Мајсторовић 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 12:10); Дарко Роп – Немања Ђилас 0:3 (2:11, 5:11, 11:13).

16. коло (25/02/2023), ТСЦ - Црвена звезда 0:4
Партије: Флориан Фењвеши – Никола Стругаревић 2:3 (11:6, 8:11, 12:14, 11:9, 5:11); Роберт Такарич – Марко Јевтовић 0:3 (4:11, 8:11, 9:11); Тихамер Егри – Дарко Роп 2:3 (6:11, 12:10, 11:8, 6:11, 3:11); Флориан Фењвеши – Марко Јевтовић 0:3 (6:11, 5:11, 10:12).

ПЛЕЈ-ОФ

Резултати
Четвртфинале (10/03/2023), Пожаревац - Црвена звезда 1:4
Партије: Никола Маринковић – Никола Стругаревић 3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:6); Бобан Ивић – Марко Јевтовић 0:3 (4:11, 4:11, 8:11); Урош Марковић – Дарко Роп 0:3 (1:11, 5:11); Никола Маринковић – Марко Јевтовић 2:3 (11:7, 11:5, 8:11, 7:11, 3:11); Петар Ђорђевић – Никола Стругаревић 0:3 (2:11, 4:11, 5:11)

Четвртфинале (02/04/2023), Црвена звезда - Пожаревац 4:1
Партије: Никола Стругаревић – Петар Ђорђевић 3:0 (11:2, 11:2, 11:3); Дарко Роп – Никола Маринковић 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 7:11); Марко Јевтовић – Бобан Ивић 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:5); Никола Стругаревић – Никола Маринковић 3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 12:10); Марко Јевтовић – Урош Марковић 3:0 (11:7, 11:1, 11:4)

Полуфинале (18/04/2023), Стенес - Црвена звезда 3:4
Партије: Драган Суботић – Димитрије Левајац 3:1 (9:11, 13:11, 11:9, 11:9); Филип Радуловић – Марко Рех Делдосо 2:3 (9:11, 11:4, 7:11, 12:10, 10:12); Филип Радовић – Никола Стругаревић 3:1 (10:12, 12:10, 11:9, 11:7); Драган Суботић – Марко Рех Делдосо 3:0 (11:2, 11:9, 11:9); Филип Радовић – Димитрије Левајац 0:3 (10:12, 5:11, 9:11); Филип Радуловић – Марко Јевтовић 1:3 (11:6, 2:11, 7:11, 10:12); дубл – дубл 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 4:11, 4:11)

Полуфинале (25/04/2023), Црвена звезда - Стенес 4:2
Партије: Димитрије Левајац – Филип Радовић 3:1 (11:8, 4:11, 11:5, 11:4); Марко Јевтовић – Драган Суботић 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11); Марко Рех Делдосо – Филип Радуловић 3:0 (11:3, 11:6, 11:3); Димитрије Левајац – Драган Суботић 3:2 (6:11, 11:5, 11:9, 7:11, 11:8); Марко Рех Делдосо – Филип Радовић 0:3 (7:11, 9:11, 8:11); Марко Јевтовић – Филип Радуловић 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 17:15)

Финале (09/05/2023), Раднички Беочин - Црвена звезда 4:2
Партије: Петјо Крастев – Димитрије Левајац 0:3 (10:12, 7:11, 8:11); Марко Петков – Марко Јевтовић 0:3 (8:11, 7:11, 7:11); Жолт Пете – Марко Рех Делдосо 3:0 (11:4, 11:9, 11:8); Петјо Крастев – Марко Јевтовић 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:8); Жолт Пете – Димитрије Левајац 3:2 (11:8, 8:11, 12:10, 9:11, 11:4); Марко Петков – Никола Стругаревић 3:0 (11:7, 11:1, 11:6)

Финале (11/05/2023), Црвена звезда - Раднички Беочин 1:4
Партије: Димитрије Левајац – Петјо Крастев 3:2 (14:12, 11:13, 11:8, 9:11, 11:9); Марко Рех Делдосо – Жолт Пете 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 9:11); Марко Јевтовић – Марко Петков 0:3 (5:11, 12:14, 8:11); Димитрије Левајац – Жолт Пете 2:3 (11:9, 10:12, 11:5, 8:11, 13:15); Марко Јевтовић – Петјо Крастев 1:3 (4:11, 4:11, 14:12, 12:14)

СЕЗОНА 2021/22

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ

РезултатиТабела
1. коло (29/10/2021), Црвена звезда - Партизан 2:4
Партије: Никола Стругаревић – Марк Дуран 1:3 (12:10, 8:11, 6:11, 7:11); Марко Јевтовић – Бојан Милошевић 3:0 (11:8, 11:5, 11:5); Мохамед Абас – Ендика Диез 2:3 (11:13, 11:6, 11:13, 11:8, 12:14); Марко Јевтовић – Марк Дуран 3:2 (11:6, 9:11, 11:4, 10:12, 11:6); Никола Стругаревић – Ендика Диез 2:3 (7:11, 11:7, 9:11, 11:8, 9:11); Мохамед Абас – Бојан Милошевић 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 10:12).

2. коло (23/10/2021), Војводина - Црвена звезда 0:4
Партије: Урош Гордић – Никола Стругаревић 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 8:11); Перо Тепић – Марко Јевтовић 0:3 (11:13, 7:11, 5:11); Ивор Катић – Мохамед Абас 1:3 (8:11, 6:11, 15:13, 10:12); Урош Гордић – Марко Јевтовић 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 5:11)

3. коло (27/10/2021), Црвена звезда - Стенес 4:3
Партије: Никола Стругаревић – Филип Радовић 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 5:11); Марко Јевтовић – Филип Радуловић 3:1 (10:12, 11:7, 11:2, 12:10); Мохамед Абас – Влада Борчић 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:9); Марко Јевтовић – Филип Радовић 2:3 (11:9, 11:6, 5:11, 7:11, 8:11); Никола Стругаревић – Влада Борчић 3:0 (11:9, 11:5, 11:8); Мохамед Абас – Филип Радуловић 0:3 (9:11, 8:11, 4:11); Стругаревић/Јевтовић – Радуловић/Радовић 3:0 (11:5, 12:10, 11:6).

4. коло (27/10/2021), Банат - Црвена звезда 3:4
Партије: Марко Поповић – Никола Стругаревић 2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 10:12, 5:11); Илија Мајсторовић – Марко Јевтовић 0:3 (7:11, 5:11, 8:11); Марко Петков – Мохамед Абас 3:1 (11:2, 9:11, 11:9, 11:2); Немања Ђилас – Марко Јевтовић 0:3 (12:14, 6:11, 9:11); Марко Петков – Никола Стругаревић 3:1 (10:12, 11:7, 11:5, 11:9); Илија Мајсторовић – Мохамед Абас 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:6); Мајсторовић/Петков – Јевтовић/Стругаревић 0:3 (11:13, 8:11, 6:11).

5. коло (30/10/2021), Црвена звезда - Железничар 4:0
Партије: Марко Јевтовић – Ђорђе Петровић 3:0 (11:3, 11:3, 13:11); Мохамед Абас – Кирил Попов 3:2 (11:8, 8:11, 3:11, 11:9, 11:9); Никола Стругаревић – Денислав Кођабашев 3:1 (11:4, 4:11, 11:6, 11:9); Мохамед Абас – Ђорђе Петровић 3:0 (11:3, 11:4, 11:8).

6. коло (30/10/2021), Спартак Инфостуд - Црвена звезда 0:4
Партије: Лука Бакић – Никола Стругаревић 1:3 (1:11, 13:11, 9:11, 6:11); Стефан Костадиновић – Мохамед Абас 2:3 (13:11, 6:11, 9:11, 22:4, 9:11); Христо Христонов – Марко Јевтовић 0:3 (9:11, 4:11, 8:11); Бенце Богнар – Никола Стругаревић 2:3 (12:10, 3:11, 7:11, 11:8, 8:11)

7. коло (31/10/2021), Црвена звезда - Пожаревац 2:4
Партије: Никола Стругаревић – Хосе Енио Мендез 0:3 (9:11, 5:11, 8:11); Мохамед Абас – Теодор Александров 3:0 (11:8, 11:8, 11:9); Марко Јевтовић – Никола Маринковић 3:1 (11:5, 10:12, 11:4, 11:7); Никола Стругаревић – Теодор Александров 2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:5, 11:13); Марко Јевтовић – Хосе Енио Мендез 1:3 (11:7, 5:11, 7:11, 9:11); Мохамед Абас – Никола Маринковић 1:3 (14:12, 8:11, 9:11, 8:11)

8. коло (31/10/2021), Црвена звезда - Медијана 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Милош Миленковић 3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 11:9); Марко Јевтовић – Зоран Коцић 3:0 (11:4, 11:8, 11:3); Мохамед Абас – Вања Милићевић 3:0 (11:6, 12:10, 11:7); Марко Јевтовић – Милош Миленковић 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)

9. коло (04/12/2021), Темерин Ферокоп - Црвена звезда 2:4
Партије: Иван Витшек – Никола Стругаревић 3:0 (11:5, 11:6, 11:5); Денис Чонић – Мохамед Абас 2:3 (11:6, 9:11, 11:8, 6:11, 5:11); Золтан Пете – Марко Јевтовић 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 7:11); Денис Чонић – Никола Стругаревић 3:1 (15:13, 7:11, 11:9, 13:11); Иван Витшек – Марко Јевтовић 0:3 (3:11, 7:11, 10:12); Золтан Пете – Мохамед Абас 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 5:11).

10. коло (04/12/2021), Црвена звезда - Раднички 1972 1:4
Партије: Никола Стругаревић – Жолт Пете 0:3 (8:11, 2:11, 9:11); Марко Јевтовић – Петјо Крастев 2:3 (5:11, 11:8, 11:8, 9:11, 5:11); Мохамед Абас – Александар Каракашевић 0:3 (12:14, 5:11, 8:11); Марко Јевтовић – Жолт Пете 3:0 (11:6, 11:7, 11:5); Никола Стругаревић – Александар Каракашевић 1:3 (4:11, 11:7, 8:11, 6:11).

11. коло (05/12/2021), Ада - Црвена звезда 1:4
Партије: Акош Бенке – Никола Стругаревић 2:3 (8:11, 12:10, 8:11, 11:8, 3:11); Бранко Анушић – Марко Јевтовић 2:3 (7:11, 11:6, 8:11, 12:10, 4:11); Кристиан Червик – Мохамед Абас 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:9); Акош Бенке – Марко Јевтовић 1:3 (9:11, 11:2, 4:11, 2:11); Кристиан Червик – Никола Стругаревић 2:3 (9:11, 13:11, 11:5, 10:12, 4:11).

ПЛЕЈ-ОФ

РезултатиТабела
12. коло (12/01/2022), Раднички Беочин - Црвена звезда 4:0
Партије: Љубомир Пиштеј – Никола Стругаревић 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 14:12); Петјо Крастев 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:6); Бојан Црепуља – Даниел Тоађер 3:0 (11:0, 11:0, 11:0); Љубомир Пиштеј – Марко Јевтовић 3:0 (11:7, 11:8, 11:3).

13. коло (24/01/2022), Црвена звезда - Партизан 4:1
Партије: Дарко Роп – Милош Савић 0:3 (5:11, 5:11, 9:11); Марко Јевтовић – Миодраг Глишић 3:0 (11:8, 11:7, 12:10); Никола Стругаревић – Бојан Милошевић 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8); Данијел Тоађер – Миодраг Глишић 3:2 (10:12, 10:12, 11:9, 11:6, 11:9); Никола Стругаревић – Милош Савић 3:2 (6:11, 11:6, 13:15, 11:9, 11:8).

14. коло (06/02/2022), Пожаревац - Црвена звезда 2:4
Партије: Ђорђе Грујичић – Дарко Роп 0:3 (9:11, 7:11, 7:11); Бобан Ивић – Даниел Тоађер 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:5); Никола Маринковић – Никола Стругаревић 1:3 (5:11, 11:2, 4:11, 8:11); Ђорђе Грујичић – Даниел Тоађер 1:3 (2:11, 4:11, 11:6, 7:11); Никола Маринковић – Дарко Роп 3:0 (11:5, 11:7, 11:6); Бобан Ивић – Никола Стругаревић 0:3 (6:11, 4:11, 6:11).

15. коло (07/02/2022), Црвена звезда - Темерин Ферокоп 4:1
Партије: Никола Стругаревић – Младен Пухача 3:0 (11:5, 11:6, 11:5); Дарко Роп – Денис Чонић 1:3 (14:12, 6:11, 3:11, 10:12); Марко Јевтовић – Борис Брновић 3:1 (11:7, 11:4, 5:11, 11:6); Никола Стругаревић – Денис Чонић 3:0 (11:3, 11:4, 11:8); Марко Јевтовић – Младен Пухача 3:0 (11:2, 11:6, 11:6).

16. коло (27/02/2022), Банат - Црвена звезда 4:2
Партије: Илија Мајсторовић – Никола Стругаревић 3:0 (11:8, 11:6, 11:8); Марко Поповић – Марко Јевтовић 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 12:14); Немања Ђилас – Дарко Роп 3:0 (11:3, 11:6, 11:4); Илија Мајсторовић – Марко Јевтовић 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 15:13); Немања Ђилас – Никола Стругаревић 0:3 (6:11, 9:11, 5:11); Марко Поповић – Дарко Роп 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)

17. коло (04/04/2022), Црвена звезда - Раднички Беочин 1:4
Партије: Никола Стругаревић – Петјо Крастев 3:2 (13:11, 6:11, 5:11, 13:11, 11:5); Даниел Тоађер – Бојан Црепуља 0:3 (10:12, 11:13, 9:11); Дарко Роп – Жолт Пете 0:3 (7:11, 3:11, 6:11); Никола Стругаревић – Бојан Црепуља 2:3 (11:6, 11:5, 8:11, 2:11, 6:11); Дарко Роп – Петјо Крастев 0:3 (6:11, 5:11, 5:11).

18. коло (23/03/2022), Партизан - Црвена звезда 0:4
Партије: Миодраг Глишић – Дарко Роп 1:3 (7:11, 14:12, 9:11, 5:11); Бојан Милошевић – Марко Јевтовић 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 9:11); Милош Савић – Никола Стругаревић 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 6:11); Миодраг Глишић – Марко Јевтовић 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)

19. коло (06/04/2022), Црвена звезда - Пожаревац 4:2
Партије: Дарко Роп – Петар Ђорђевић 3:0 (11:5, 11:2, 11:1); Даниел Тоађер – Никола Маринковић 0:3 (7:11, 4:11, 4:11); Никола Стругаревић – Бобан Ивић 3:0 (11:7, 11:8, 12:10); Дарко Роп – Никола Маринковић 2:3 (10:12, 11:7, 13:11, 1:11, 4:11); Никола Стругаревић – Петар Ђорђевић 3:0 (11:2, 11:5, 11:5); Даниел Тоађер – Бобан Ивић 3:2 (11:4, 13:11, 4:11, 3:11, 12:10).

20. коло (17/04/2022), Темерин Ферокоп - Црвена звезда 0:4
Партије: Иван Витшек – Никола Стругаревић 2:3 (6:11, 11:3, 11:8, 6:11, 8:11); Денис Чонић – Марко Јевтовић 0:3 (4:11, 5:11, 5:11); Золтан Пете – Дарко Роп 2:3 (9:11, 11:7, 11:4, 8:11, 6:11); Иван Витшек – Марко Јевтовић 1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 7:11).

21. коло (02/05/2022), Црвена звезда - Банат 4:3
Партије: Никола Стругаревић – Немања Ђилас 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:2); Марко Јевтовић – Марко Поповић 2:3 (4:11, 12:10, 12:10, 11:13, 9:11); Дарко Роп – Петар Видић 3:1 (18:16, 5:11, 11:9, 13:11); Никола Стругаревић – Марко Поповић 1:3 (11:9, 6:11, 11:13, 9:11); Дарко Роп – Немања Ђилас 0:3 (7:11, 8:11, 6:11); Марко Јевтовић – Илија Мајсторовић 3:0 (12:10, 11:2, 11:7); Јевтовић/Стругаревић – Мајсторовић/Ђилас 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:4).

СЕЗОНА 2020/21

РезултатиТабела
1. коло (24/10/2020), Темерин - Црвена звезда 0:4
Партије: Лука Бакић – Никола Стругаревић 0:3 (5:11, 7:11, 4:11); Борис Брновић – Мохамед Абас 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 6:11, 10:12); Золтан Пете – Марко Јевтовић 1:3 (7:11, 14:16, 11:7, 4:11); Борис Брновић – Никола Стругаревић 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)

2. коло (24/10/2020), Црвена звезда - Ада 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Бранко Анушић 3:0 (11:7, 11:8, 11:2); Мохамед Абас – Кристиан Червик 3:0 (15:13, 11:9, 11:5); Марко Јевтовић – Балаж Берта 3:0 (11:3, 11:3, 11:9); Никола Стругаревић – Кристиан Червик 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:7)

3. коло (25/10/2020), Спартак Инфостуд - Црвена звезда 1:4
Партије: Кристиан Халас – Никола Стругаревић 0:3 (9:11, 11:13, 5:11); Стефан Костадиновић – Мохамед Абас 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 13:11); Бенце Богнар – Марко Јевтовић 0:3 (5:11, 4:11, 5:11); Стефан Костадиновић – Никола Стругаревић 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 11:9, 3:11); Кристиан Халас – Марко Јевтовић 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)

4. коло (25/10/2020), Црвена звезда - Стенес 4:1
Партије: Никола Стругаревић – Слободан Лугоња 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:8); Мохамед Абас – Немања Ђилас 1:3 (11:2, 10:12, 10:12, 6:11); Марко Јевтовић – Филип Радуловић 3:0 (11:6, 11:5, 11:9); Никола Стругаревић – Немања Ђилас 3:0 (11:9, 11:9, 11:9); Марко Јевтовић – Слободан Лугоња 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)

5. коло (23/01/2021), Банат - Црвена звезда 4:3
Партије: Марко Петков – Никола Стругаревић 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:6, 9:11); Марко Поповић – Марко Јевтовић 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 6:11, 10:12); Илија Мајсторовић – Даниел Тоађер 3:0 (11:7, 11:5, 11:8); Марко Петков – Марко Јевтовић 1:3 (5:11, 2:11, 11:7, 7:11); Илија Мајсторовић – Никола Стругаревић 3:2 (8:11, 11:9, 11:13, 11:6, 11:7); Марко Поповић – Даниел Тоађер 3:0 (11:3, 12:10, 11:9); Мајсторовић/Петков – Јевтовић/Стругаревић 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:7)

6. коло (23/01/2021), Раднички - Црвена звезда 1:4
Партије: Јован Јоцков – Никола Стругаревић 0:3 (8:11, 7:11, 6:11); Ивор Катић – Марко Јевтовић 0:3 (5:11, 13:15, 5:11); Бојан Црепуља – Даниел Тоађер 3:0 (11:9, 11:6, 11:6); Хунор Фалб – Марко Јевтовић 0:3 (6:11, 6:11, 4:11); Бојан Црепуља – Никола Стругаревић 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)

7. коло (24/01/2021), Црвена звезда - Железничар 4:2
Партије: Даниел Тоађер – Петуо Крастев 0:3 (9:11, 5:11, 7:11); Марко Јевтовић – Ђорђе Петровић 3:0 (14:12, 11:3, 11:4); Никола Стругаревић – Милош Миленковић 3:1 (13:15, 11:6, 11:2, 11:4); Марко Јевтовић – Петуо Крастев 3:0 (11:8, 11:5, 11:6); Даниел Тоађер – Милош Миленковић 0:3 (9:11, 10:12, 10:12); Никола Стругаревић – Ђорђе Петровић 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)

8. коло (24/01/2021), Таурунум - Црвена звезда 1:4
Партије: Кристиан Далеа – Никола Стругаревић 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 9:11); Роберт Фишер – Даниел Тоађер 3:0 (12:10, 13:11, 11:5); Звонимир Бритка – Марко Јевтовић 0:3 (5:11, 7:11, 7:11); Роберт Фишер – Никола Стругаревић 0:3 (5:11, 5:11, 3:11); Кристиан Далеа – Марко Јевтовић 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)

9. коло (30/01/2021), Црвена звезда - Партизан 1:4
Партије: Даниел Тоађер – Марк ДУран 0:3 (2:11, 6:11, 2:11); Марко Јевтовић – Бојан Милошевић 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:6); Никола Стругаревић – Милош Савић 2:3 (14:12, 11:8, 8:11, 5:11, 9:11); Марко Јевтовић – Марк Дурен 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 7:11); Даниел Тоађер – Милош Савић 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)

10. коло (30/01/2021), Пожаревац - Црвена звезда 0:4
Партије: Ђорђе Грујичић – Даниел Тоађер 0:3 (3:11, 5:11, 3:11); Бобан Ивић – Марко Јевтовић 0:3 (11:13, 5:11, 11:13); Денис Чонић – Никола Стругаревић 0:3 (7:11, 8:11, 9:11); Ђорђе Грујичић – Марко Јевтовић 0:3 (5:11, 2:11, 10:12)

11. коло (31/01/2021), Црвена звезда - ТСЦ 4:0
Партије: Марко Јевтовић – Виктор Мелик 3:0 (11:5, 11:4, 11:5); Никола Стругаревић – Флориан Фењвеши 3:1 (11:5, 15:17, 11:8, 11:9); Даниел Тоађер – Тихамер Егри 3:0 (13:11, 11:8, 13:11); Никола Стругаревић – Виктор Мелик 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:3)

ПЛЕЈ-ОФ

РезултатиТабела
12. коло (14/02/2021), Раднички - Црвена звезда 0:4
Партије: Бојан Црепуља – Никола Стругаревић 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:5, 10:12); Јован Јоцков – Жолт Пете 0:3 (9:11, 6:11, 5:11); Ивор Катић – Марко Јевтовић 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 8:11); Бојан Црепуља – Жолт Пете 2:3 (9:11, 7:11, 11:4, 14:12, 3:11)

13. коло (21/02/2021), Црвена звезда - Темерин Ферокоп 4:0
Партије: Никола Стругаревић – Лука Бакић 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7); Марко Јевтовић – Борис Брновић 3:0 (11:8, 11:3, 11:8); Жолт Пете – Золтан Нађиади 3:0 (11:3, 11:6, 11:7); Никола Стругаревић – Борис Брновић 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)

14. коло (28/02/2021), Партизан - Црвена звезда 0:4
Партије: Бранислав Ђан – Марко Јевтовић 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 7:11); Бојан Милошевић – Жолт Пете 1:3 (11:8, 6:11, 2:11, 6:11); Лука Марковић – Даниел Тоађер 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 7:11); Бранислав Ђан – Жолт Пете 1:3 (7:11, 16:14, 6:11, 7:11).

15. коло (11/03/2021), Железничар - Црвена звезда 0:4
Партије: Ђорђе Петровић – Жолт Пете 0:3 (4:11, 7:11, 3:11); Милош Миленковић – Никола Стругаревић 0:3 (6:11, 8:11, 10:12 ); Драган Јовановић – Марко Јевтовић 0:3 (2:11, 1:11, 0:11 ); Ђорђе Петровић – Никола Стругаревић 0:3 (6:11, 7:11, 9:11).

16. коло (18/03/2021), Црвена звезда - Банат 4:3
Партије: Никола Стругаревић – Марко Петков 3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 8:11, 11:7 ); Марко Јевтовић – Диого Карваљо 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 7:11); Жолт Пете – Илија Мајсторовић 3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 8:11, 12:10); Никола Стругаревић – Диого Карваљо 0:3 (5:11, 10:12, 4:11); Жолт Пете – Марко Петков 3:1 (11:7, 6:11, 11:0, 11:7); Марко Јевтовић – Илија Мајсторовић 2:3 (9:11, 10:12, 11:3, 11:6, 11:13); Јевтовић/Пете – Карваљо/Петков 3:0 (11:6, 11:7, 11:8 ).

17. коло (15/03/2021), Црвена звезда - Раднички 4:0
Партије: Жолт Пете – Јован Јоцков 3:0 (11:3, 11:6, 11:9); Никола Стругаревић – Ивор Катић 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 16:14); Марко Јевтовић – Хунор Фалб 3:0 (11:6, 11:9, 12:10); Жолт Пете – Ивор Катић 3:1 (10:12, 13:11, 13:11, 11:4).

18. коло (14/04/2021), Темерин Ферокоп - Црвена звезда 0:4
Лука Бакић – Марко Јевтовић 1:3 (5:11, 11:8, 9:11, 8:11); Золтан Пете – Никола Стругаревић 1:3 (17:19, 11:9, 6:11, 8:11); Борис Брковић – Мохамед Абас 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 10:12); Лука Бакић – Никола Стругаревић 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)

19. коло (12/04/2021), Црвена звезда - Партизан 4:0
Жолт Пете – Милош Савић 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:1); Никола Стругаревић – Бранислав Ђан 3:0 (11:5, 11:6, 11:8); Марко Јевтовић – Бојан Милошевић 3:0 (11:4, 11:6, 11:8); Мохамед Абас – Бранислав Ђан 3:1 (11:6, 11:3, 10:12, 11:6)

20. коло (11/05/2021), Црвена звезда - Железничар 4:1
Партије: Мохамед Абас – Милош Миленковић 3:0 (13:11, 11:9, 11:9); Никола Стругаревић – Ђорђе Петковић 3:0 (11:5, 11:9, 11:4); Мирослав Јелача – Драган Јовановић 1:3 (12:10, 3:11, 4:11, 3:11); Мохамед Абас – Ђорђе Петковић 3:0 (11:9, 11:9, 11:8); Марко Јевтовић – Милош Миленковић 3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 11:3, 11:5)

21. коло (16/05/2021), Банат - Црвена звезда 0:4
Партије: Марко Петков – Никола Стругаревић 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 11:8, 9:11); Диого Карваљо – Марко Јевтовић 2:3 (11:8, 8:11, 11:5, 9:11, 6:11); Илија Мајсторовић – Жолт Пете 1:3 (4:11, 3:11, 11:9, 10:12); Марко Петков – Марко Јевтовић 0:3 (11:13, 4:11, 4:11)