Црвена звезда – Војводина 27:22 (15:7)

83

Рукометашице Црвене звезде рутински су савладале са 27:22 (15:7) екипу Војводине у 13. колу Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-беле су у потпуности контролисале игру и резултат. Већ на старту су стекле предност коју су до краја првог полувремена увећавле и на одмор отишле са осам голова вишка – 15:7.

Рутинском игром изабранице Саше Бошковића су одржавале вођство, мирно су привеле меч крају и тријумфовале резултатом 27:22.

За најбољу рукометашицу утакмице проглашена је и најефикаснија Александра Стаменић која је 12 пута затресла мрежу Новосађанки. По четири поготка постигле су Теодора Мајкић и Андреа Савић.

Црвену звезду у среду 7. фебруара од 19 часова очекује меч полуфинала Купа Србије када се у Јагодини састају са актуелним шампионом Србије, а у 14. колу СРЛ црвено-беле наредног викенда гостују екипи Младост НП.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 27:22 (15:7)

Београд – Дворана: УСЦ Вождовац. Судије: Зоран Попов и Горан Ристић. Искључења: Црвена звезда 18, Војводина 14 минута. Седмерци: Црвена звезда 5(4), Војводина 5(2).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Нинковић, Стаменић 12(4), Мајкић 4, Савић 4, Глушица, Андрић, Милетић, Цвијановић, Видић, Стаменковић, Симић 2, Качаревић, Величковић 2, Манчић 2, Ранчић 1, Гаровић. Тренер: Саша Бошковић.

ВОЈВОДИНА: Гутеша, Ћетковић 1(1), Божић, Мијаиловић 1, Голушин 2(1), Чабаркапа, Шаранчић, Тодоровски 4, Чубрило 2, Раич, Новосел, Граматов 2, Бахун 3, Митровић 1, Дринић 6. Тренер: Игор Николић.