Црвена звезда убедљиво до полуфинала Купа Србије

62

Рукометшаице Црвене звезде пласирале су се у полуфинале Купа Србије пошто су у четвртфиналу савладале Бекамент ББ резултатом 36:22 (16:11).

Црвено-беле су средином првог полувремена стекле предност од четири гола (11:7), а до одласка на одмор било је 16:11 за екипу Саше Бошковића. У другом делу игре наше рукометашице су биле још убедљивије. У 46. минуту су дошле до двоцифрене предности коју су до краја меча увећале за коначних 36:22.

У тиму Црвене звезде најефикаснија је била Александра Стаменић са 7 голова, а пратиле су је Теодора Мајкић и Сара Гаровић са по 6 погодака. У екипи из Аранђеловца истакла се Милица Анић са 9 голова.

Поред Црвене звезде у полуфинале Купа Србије пласирале су се и рукометашице Младости НП, Јагодине и Железничара.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – БЕКАМЕНТ ББ 36:22 (16:11)

Београд – Дворана: УСЦ Вождовац. Гледалаца: 200. Судије: Бранко Радаковић и Никола Бакмаз. Искључења: Црвена звезда 10, Бекамент 6 минута. Седмерци: Бекамент 7(5).

ЦРВЕНА ЗВЕздА: Нинковић, Стаменић 7, Мајкић 6, А.Савић 1, Глушица 3, Јанкетић, Милетић, Цвијановић 1, Видић, Стаменковић, Симић 3, Качаревић, Величковић 4, Манчић 3, Ранчић 2, Гаровић 6. Тренер: Саша Бошковић.

БЕКАМЕНТ ББ: Цветковић, Микић, Прековић, Анић 9, Петровић 1, Маленовић, Костић, Марковић, Армуш, Ивковић 2, Симић 7, Радојичић 1, Рајовић, Драговић, Томковић 2. Тренер: Ђорђе Обрадовић.

Претходни текстЦрвена звезда Меридианбет дочекује Борац (недеља, 19.30)
Следећи текстЗа Немању и Љубишу Мајдов одликовања председника Српске – част и понос