Звезда поново изгубила од Сиска

85

Хокејаши Црвене звезде поражени су и у другом четвртфиналном мечу плеј-офа ИХЛ лиге пошто су поново изгубили од Сиска резултатом 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) и сада је 2:0 у серији за хрватски тим.

У првом мечу у Београду тим из Сиска је славио после пенала 1:2 и са још једном победом дошао надомак полуфинала.

Средином друге трећине домаћи тим је повео голом Хрвоја Крикшића. Два минута пре краја меча Иван Пузић је отклонио све дилеме и донео победу свом тиму од 2:0.

Трећи меч четвртфиналне серије плеј-офа ИХЛ лиге игра се у суботу 25. фебруара у београдској Леденој дворани Пионир.

СИСАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Сисак – Ледена дворана Зибел. Гледалаца: 494. Судије: Кнез, Мецингер, Белић, Прежељ. Казне: Сисак 8 минута, Црвена звезда 18 минута.

СИСАК: Андерсон, Батножић, Чанић (1ас), Добрић, Домитровић, Шованек, Вилк (1ас), Баждар, Бебек, Маленица, Пузић 1, Селитај, Безук, Јарчов (1ас), Личина, Враголовић (1ас), Ђерек, Комљеновић, Краљ, Крикшић 1, Мандић. Тренер: Дејановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Ристић, Драговић, Лештарић, У.Новаковић, Подунавац, Шпањевић, Динић, Гвозденовић, М.Младеновић, П.Новаковић, Стојановић, Крављанац, К.Младеновић, Цвик, Милошевић. Тренер: Косовић.

Претходни текстЦрвено-беле убедљивом победом у Бачкој Тополи обезбедиле завршни турнир Купа Милан Цига Васојевић
Следећи текстСергеј и Лука – јер ми смо сви заједно Црвена звезда!