Победа за крај на турниру у Анталији, следи Кипар

91

Кошаркаши Црвене звезде мтс остварили су победу против Локомотиве из Краснодара резултатом 73:69, у последњем мечу на припремном турниру “Глориа Цуп” у Анталији.

Звезда је уписала четврту победу на овогодишњим припремама, а једини пораз су доживели од изузетно јаке екипе Монака.

Поени су били равномерно распоређени, док су најефикаснији били Мартин, Добрић и Лазаревић који су постигли по 11 поена. Владимир Јовановић је значајну минутажу дао јуниору Николи Топићу који је на паркету провео готово 18 минута.

Одлична друга деоница утакмице у Анталији донела је Звезди двоцифрену предност, коју су црвено-бели успели да одрже до краја меча.

КК Црвена звезда мтс: Холанд 9, Лазаревић 11, Митровић 6, Лазић, Мартин 11, Добрић 11, Ивановић 6, Илић 8, Марковић 3, Кузмић, Топић 3, Бентил 5;

Локомотива: Барфорд 13, Мартиук 12, Шербењев 11…

У ротацији за ову утакмицу се нису нашли Филип Петрушев и Џејлен Адамс.

Црвено-беле до почетка сезоне очекује још један припремни турнир у Никозији, где ће одмерити снаге са Перистеријем и Олимпијакосом крајем недеље.