Сисак славио, Звезда и даље на корак од полуфинала

100

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у трећем мечу четвртфиналне серије плеј-офа ИХЛ лиге од Сиска резултатом 4:2.

И поред пораза црвено-бели и даље имају предност и недостаје им један тријумф да обезбеде полуфинале ИХЛ лиге.

Средином друге трећине домаћи су дошли до предности од 2:0, а у 36. минуту смањио је Иван Анић. Почетком последњег периода игре Звезда је преко Роберта Сабадоша изједначила, али је Сисак у завршници меча са два гола дошао до победе.

Звездини хокејаши воде са 2:1 у серији и следи меч у Београду када ће црвено-бели имати још једну прилику да се пласирају међу четири најбоља тима ИХЛ лиге.

СИСАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Сисак – Ледена дворана Зибел. Судије: Мецингер, Грозај, Кнез. Казне: Сисак 8 минута, Црвена звезда 10 минута.

СИСАК: Андерсон, Орешковић, Баждар, Безук (1ас), Чанић 1 (3ас), Дејановић, Добрић 2 (1ас), Домитровић, Хикман (1ас), Јарчов, Комљеновић, Крикшић, Личина, Платужић, Пузић 1, Селитај (2ас), Станчић, Враголовић, Вилк. Тренер: Пеликан.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Анић 1, Драговић (2ас), Гвозденовић, Ивановић, Лештарић (1ас), Митровић, Подунавац, Сабадош 1, Шпањевић, Стојановић, Вдовић, Цвик. Тренер: Бера.