Пораз црвено-белих у Љубљани

85

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у 1. колу другог дела такмичења у ИХЛ лиги. Црвено-бели су изгубили на гостовању од Славије Јуниор резултатом 5:2.

Наши хокејаши су добро почели и на самом старту утакмице повели голом Марка Драговића, али је уследио одговор домаћих који су у првој трећини постигли три поготка.

Средином другог периода игре заостатак је смањио Лазар Лештарић. Звезда није успела да стигне до изједначења, а хокејаши Славије су у завршници меча успели да са два гола потврде тријумф – 5:2.

Наредног викенда хокејаши Црвене звезде би требало да угосте екипу Бледа.

СЛАВИЈА ЈУНИОР – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)

Љубљана – Дворана: Залог. Гледалаца: 70. Судије: Грозник, Јерам, Згонц. Казне: Славија 4 минута, Црвена звезда 2 минута.

СЛАВИЈА ЈУНИОР: Дукарич, Павлич, Чампа, Примар 1, Ситар 1 (2ас), Скерлеп 1, Труден (3ас), Беричич (2ас), Бернард 2, Горше, Хумар (1ас), Комполшек, Черне, Лапорник, Пушењак, Шкоф, Видиц, Продан, Загорц. Тренер: Рекељ.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Драговић 1, Лештарић 1, Новаковић, Подунавац, Сабадош (2ас), Митровић, Младеновић, Шпањевић, Вдовић, Вуковић, Милошевић. Тренер: Бера.

Претходни текстКадеткиње суверено до шесте победе у низу
Следећи текстДерби вечитих ривала у 10.колу Суперлиге Србије за одбојкашице припао Партизану