Нови пораз Звезде од Сиска

60

Хокејаши Црвене звезде доживели су још један пораз од Сиска у ИХЛ лиги. Овога пута црвено-бели су изгубили резултатом 3:1.

Утакмица је била изузетно тврда. Одбране обе екипе су биле на висини задатка, а домаћи су повели у 27. минуту меча преко Лончара. Почетком трећег периода Сисак је удвостручио предност голом Добрића, а само неколико тренутака касније смањио је Лазар Лештарић на асистенцију Марка Драговића. Коначан резултат 3:1 поставио је Добрић у самој завршници.

И поред пораза хокејаши Црвене звезде су задржали 2. место на табели, а већ сутра, у недељу од 15.45 часова гостују Загребу.

СИСАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Сисак – Ледена дворана Зибел. Гледалаца: 350. Судије: Прежељ, Кнез, Саковић. Казне: Сисак 6 минута, Црвена звезда 2 минута.

СИСАК: Андерсон, Орешковић, Баждар, Дејановић, Добрић 2, Домитровић (1ас), Хикман, Јарчов (1ас), Комљеновић, Крикшић, Личина, Лончар 1, Пузић (2ас), Рончевић, Рожанковић, Селитај, Станчић, Вилк (1ас). Тренер: Пеликан.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Драговић (1ас), Јанковић, Јеремић, Јовановић, Крављанац, Лештарић 1, Марковић, Младеновић, У.Новаковић, Подунавац, Сабадош, Шпањевић, Стојановић, Цвик. Тренер: Бера.

Претходни текстДинамо Панчево – Црвена звезда Грундфос 31:25 (15:12)
Следећи текстЦрвена звезда је првак Србије!