Звездине фудбалерке славиле на гостовању против Војводине

71

Фудбалерке Црвене звезде забележиле су победу над Војводином резултатом 0:2 у 9. колу Суперлиге Србије.

Црвено-беле су рутински савладале Новосађанке и након минималног пораза од Спартака у прошлом колу вратиле су се на победнички колосек забележивши седму победу у првенству.

Звезду је у вођство довела Анђела Крстић у самој завршници првог полувремена, а предност је дуплирала Александра Савановић у 75. минуту из једанаестерца чиме је поставила и коначан резултат утакмице.

Наредног викенда на програму је 10. коло Суперлиге у којем ће Црвена звезда угостити последњепласирани Пожаревац.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:2 (0:1)

Беочин – Стадион: ФК Цемент. Судија: Мима Станковић. Стрелци: Анђела Крстић у 45. и Александра Савановић из пенала у 75. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Петровић, Савић, Н.Вуксановић, Ђукић (Војводина).

ВОЈВОДИНА: Ђукић, Малијар, Савић, Стојић, Милошевић, Кривокапић (од 56. минута Трбулин), Петровић (од 88. минута Мијатовић), Бероња, Н.Вуксановић, Тривић, А.Вуксановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић (од 87. минута Еремић), Н.Чавић (од 80. минута Стаменић), Кучинар (од 46. минута Шћепановић), Мајсторовић, Воркапић, Јестровић, Крстић (од 65. минута Миловић), Савановић, Тенков, Сремчевић, М.Чавић.