Први пораз Црвене звезде у сезони

43

Хокејаши Црвене звезде изгубили су од Сиска резултатом 3:4 у свом четвртом мечу ИХЛ лиге.

Након јучерашње победе над Младости (6:2) црвено-бели нису успели да упишу нове бодове.

Гости су на самом почетку меча повели голом Томислава Личине. Изједначио је Лазар Лештарић, а ново вођство Сиску донео је Лука Јарчов у 15. минуту. Исти играч је повисио вођство свог тима у 27. минуту, а Угљеша Новаковић пред крај друге трећине смањује на 2:3.

Након пет минута игре у последњем периоду Роберт Сабадош је сместио пак у гол гостију и тако изједначио резултат. Ипак, у 56. минуту Патрик Добрић постиже победоносни гол за Сисак који из Београда односи сва три бода.

Црвена звезда је тако доживела први пораз ове сезоне, а већ наредног викенда имаће прилику да се реванширају Сиску. Меч у Сиску је на програму у суботу 13. новембра у 19.30 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СИСАК 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Т.Фазекаш, Пожар, Поповић, Николић. Казне: Црвена звезда 6 минута, Сисак 22 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Драговић (1ас), Јанковић, Јеремић, Јовановић (1ас), Крављанац, Лештарић 1 (1ас), Марковић, Милошевић, Младеновић, У.Новаковић 1, Подунавац, Сабадош 1 (1ас), Шпањевић, Стојановић, Вдовић, Цвик. Тренер: Бера.

СИСАК: Андерсон, Орешковић, Баждар, Чанић (1ас), Дејановић, Добрић 1 (2ас), Домитровић, Хикман, Јарчов 2, Комљеновић, Краљ, Крикшић, Личина 1, Пузић, Рожанковић, Селитај (2ас), Станчић, Вилк. Тренер: Пеликан.

Претходни текстВојводина – Црвена звезда 1:2 (1:0)
Следећи текстСтанковић: Све је лакшке уз овакве навијаче