Тежак пораз Звезде у Континентал Купу

78

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у првом мечу друге рунде Континентал Купа од домаћина турнира Донбаса из Украјине резултатом 7:0.

Украјинска екипа је у потпуности контролисала меч. Црвено-бели нису успели да се озбиљније супротставе фавориту који је на крају заслужено славио убедљивим резултатом.

Црвену звезду у суботу од 13.30 часова очекује нови дуел у Украјини, овога пута против Мого Риге из Летоније.

ДОНБАС – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

Бровари (Украјина) – Судије: Буловец, Лазери, Перетјатко, Риабиков. Казне: Донбас 4 минута, Црвена звезда 8 минута.

ДОНБАС: Дијаченко, Горјачевскик, Силницкиј (1ас), Романенко (1ас), Љалка (1ас), Мазур, Коренчук 2, Болшаков, Вилсон (3ас), Матерукин 1, Белукин 1, Василев (3ас), Јаковлев 2, Жовнир, Подзинс, Закаров 1, Никифоров (2ас), Каменков, Пангелов-Јулдашев, Рибчик (1ас), Карпенко, Мостовиј. Тренер: Серги Витер.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Степановић, Подунавац, Анић, Бркушанин, Чегринцев, Поповић, Новаковић, Шпањевић, Цвик, Драговић, Даниел, Каситски, Младеновић, Марковић, Д. Јанковић, Машић, Вдовић, Јововић, Таракан, Гвозденовић, Анђелковић. Тренер: Јовица Рус.