Катаи: Подршка навијача пуно помогла

47

Александар Катаи има велике заслуге за победу нашег тима у другом колу квалификација за Лигу сампиона, против Ла Валете на Малти (2:1).

Зведин универзалац је имао доста разлога за задовољство.

Врло битна победа. Прво полувреме је било лоше, нисмо могли да се „спојимо“. Њихов гол нас је пробудио и срећа па смо успели да преокренемо и победимо. Направили смо велики посао, али смо видели да су добра екипа, да морамо да пазимо у реваншу – рекао је Катаи.

Он је додао да је тренер Миодраг Божовић на полувремену рекао играчима да морају да буду много бољи.

Рекао нам је да изађемо на терен, да се пробудимо, наставимо боље него што смо почели и тако смо урадили. Слушам, шта ћу. Навијачи су нам на полувремену пружили подршку, рекли су нам да су уз нас – казао је Катаи.

Како је рекао, срећан је због лепог гола, када је лобом савладао противничког голмана.

Није био лепши начин, вежбао сам то. Било је сличних ситуација на припремама, очигледно сам добро радио – рекао је Катаи уз осмех.

Претходни текстБожовић: Заслужено смо победили