Убедљив пораз Звезде у трећем мечу финала

64

Хокејаши Црвене звезде доживели су убедљив пораз у трећем мечу финалне серије плеј-офа. Партизан је славио против црвено-белих резултатом 6:1 (4:0, 1:0, 1:1) и повео са 2-1 у победама.

Голове за вечитог ривала постигли су Огризовић 2, Миловановић, Чуковић, Власов и Зубов, док је једини гол за Црвену звезду постигао Павел Поправка, на асистенцију Дмитрија Маркелова, и то тек у 55. минуту меча.

Наши хокејаши ће сада морати да тријумфују у четвртом меч у недељу 20. марта, како би изједначили и остали у трци за шампионском титулом. Партизан ће поново бити домаћин, а утакмица почиње у 17 часова и 30 минута.

ПАРТИЗАН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ведран Крчелић и Борут Лешњак. Линијске судије: Тибор Фазекаш и Давид Пердув. Искључења: Партизан 4, Црвена звезда 4 минута. Стрелци: 1:0 Миловановић, 2:0 Чуковић, 3:0 Огризовић, 4:0 Власов, 5:0 Зубов, 6:0 Огризовић, 6:1 Поправка.
ПАРТИЗАН: М. Луковић, Трифонов, Бркушанин, Габрић, Јанковић, Комазец, Кривов, А. Луковић, Павловић, Ристић, Стоиљковић, Зубов, Чуковић, Филиповић, Миловановић, Митић, Л. Новаковић, Огризовић, Раковић, Терзић, Власов, Жуков.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Степановић, Анић, Црногорац, Јачмењак, Николић, У. Новаковић, Пајевић, Сабадош, Бјелогрлић, Игњатовић, Керезовић, Клима, Маркелов, П. Новаковић, Поправка, Сефич, Тадић, Вукићевић, Цвик, Ђаковић.