Насловна Кошарка „Greetzly“ потписао уговор са Звездом!

„Greetzly“ потписао уговор са Звездом!

55

КК Црвена звезда Телеком наставља са сјајном маркетинг кампањом потписом са једном од познатих друштвених мрежа „Greetzly“.

„Greetzly“ је друштвена мрежа настала у октобру 2014. године, и прва је мрежа која омогућава својим корисницима да путем захтева добијају видео честитке од својих омиљених спортиста. Самим тим ће сви звездаши бити у прилици да траже честитке за своје пријатеље и родбину од Маика, Квинсија, Гудуре и остатка екипе.

Ова онлајн платформа постаје све активнија и посећенија у свету друштвених мрежа и окупља велики број светски познатих звезда.

Још једна одлична ствар коју је КК Црвена звезда Телеком осмислила јесте то да ће део прихода од друштвене мреже ићи у фонд „Наташе Ковачевић“.

Црвена звезда Телеком на овај начин још једном показује колико брине за своје фанове и негује култ црвено-беле породице.

Претходни текстКонференција за медије пред вечити дерби
Следећи текстБорба за трофеј Купа за викенд у Пожаревцу