Јовић: Волео бих да је ово почетак серије голова

88

Наш нападач Лука Јовић је прекинуо голгетерски пост на припремама у Турској у дуелу са немачким Сарбрикеном (2:1).

Утакмица је била тешка, против физички добро припремљене екипе. Морали смо много да истрчимо за победу. Прво полувреме смо стварно лоше одиграли. Нисмо добро ушли у утакмицу, противник је био јачи у сваком дуелу, бољи у сваком скоку. У другом полувремену смо се поправили, више смо трчали и били смо ангажованији. То нам је донело позитиван резултат ­ – рекао је Јовић.

Малер је разбијен баш на петак тринаести, а Лука се нада да је то почетак серије голова.

Побољшао сам се на тренинзима и то утиче на моју игру на утакмицама. Ја бих волео да ово буде почетак серије голова, наравно. Што се тиче моје игре вечерас, задовољан сам како сам одиграо друго полувреме, као и цела екипа, а гол је дошао као награда ­ – истакао је Јовић.