Звезда убедљива у другом мечу у Хановеру

43

У другом колу друге рунде квалификација за Лигу шампиона ватерполисти Црвене звезде победили су Спартак из Волгограда са 14:4. Црвено-бели су тако обезбедили најмање трећу позицију у групи А.

Звезда је боље почела и после првих осам минута наш тим је водио са 2:1. У другом периоду црвено-бели су заиграли много боље па су на полувреме отишли са четири гола предности (6:2), а у наставку су наставили да увећавају стечену предност, до коначних 14:4.

Поново је најефикаснији играч на мечу био Страхиња Рашовић са пет голова, а одличну партију пружио је и Денис Шефик. Никола Томашевић и Виктор Рашовић су по три пута били прецизни, а по један погодак су постигли Радомир Драшовић, Сава Ранђеловић и Александар Његован.

Сутра у 10 часова и 30 минута црвено-бели играју против Про Река, а два сата касније састају се Хановер и Спартак. После тог меча биће биће познато која екипа ће се, уз Про Реко, пласирати у трећи круг квалификација и који тим ће такмичење наставити у Купу Европе.