Убедљива победа над Студентом

70

Кошаркашице Црвене звезде забележиле су и другу победу у А лиги. Убедљиво су савладале Студент из Ниша резултатом 95:56 (26:17, 23:14, 33:16, 13:9) у другом колу.

Од почетка меча наше девојке су играле одлично и из минута у минут стицале велику предност. Већ на полувремену је Звезда имала огромно вођство од 18 поена разлике. У трећој четвртини успеле су да убаце чак 33 поена у кош екипе из Ниша и на крају забележиле победу од 95:56. Нејбоља на овом мечу је била Александра Станаћев која је убацила 27 поена уз чак 14 асистенција.  У наредном колу наше кошаркашице гостују Шапцу.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СТУДЕНТ 95:56 (26:17, 23:14, 33:16, 13:9)
Дворана: Баскет Сити. Гледалаца: 100. Судије: Савић, Терзић, Павловић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Карановић 1, Дијан 5, Никшић 9п 4ск 4ос, Црвендакић 16, Радовић М. 13, Радовић М. 1, Станаћев 27п 3ос 14ас, Вучковић 2, Иванишевић, Ранисављевић, Папић 12п 8ск, Јовановић 9п 5ск 3ас.
СТУДЕНТ: Петровић 11, Илић 18, Ровчанин 1, Благојевић 4, Стошић, Стојилковић 3, Поповић 13, Стојановић Е. 2, Стојановић И. 2, Живковић, Фелкер, Тошић 2.