Преокрет Звезде за прву победу

35

Рукометаши Црвене звезде уписали су прву победу у овој сезони. Црвено бели су успели да савладају Врбас са 27:25 (10:13) у 5. колу Меркур осигуранња Супер лиге.

Тешком муком су наши рукометаши дошли до победе. Гости су дошли  са циљем да однесу све бодове у Врбас и водили су током већег дела меча. На полувремену су имали три гола прдености. Ипак су изабраници Ненада Перуничића мало по мало топили предност Врбаса и у 44. минуту дошли до изједначења. Звезда је потом успела потпуно да преокрене резултат и на крају обезбеди победу која ће много значити овим младим момцима у наставку првенства. Докић и Ћирић су постигли по 6, а Анђелић и Милошевић по 4 гола. У наредном колу нашу екипу очекује тешко гостовање у Новом Саду против Војводине.

Црвена звезда – Врбас 27:25 (10:13)
Дворана: СЦ „Шумице”. Гледалаца: 100. Судије: Косановић и Николић (Панчево). Седмерци: Црвена звезда 1 (1), Врбас 2 (1). Искључења: Црвена звезда 4, Врбас 8 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (9 одбрана), Живковић 1, Милошевић 4, Шљиванчанин, Стошљевић, Павић 3, Шотић, Цупара (2 одбране), Лековић 1, Ћирић 6, Докић 6 (1), Давидовић, Анђелић 4, Брајовић 2, Милутиновић, Антељ.
ВРБАС: Влаисављевић (2 одбране), Лучић 2, Комненић 4, Орбовић 3 (1), Ј. Војводић 3, В. Војводић, Делибашић, Милић 3, Петровић 1, Говедарица, Санчанин, Перовић 9, Радуловић (14 одбрана), Вранеш.