Црвено беле изгубиле од Јагодине

44

Рукометашице Црвене звезде изгубиле су у 3. колу Суперлиге за жене од Јагодине са 20:27 (11:17).

Наше девојке нису успеле да се супротставе вицешампиону Србије. Парирале су само до средине првог полувремена када је било 6:6. Потом долази до изражаја квалитет екипе из Јагодине која прави разлику и на одмор одлази са предношћу од 6 голова. У наставку сусрета гошће су одржавале предност и на крају славиле са убедљивих 20:27.

Црвена звезда – Јагодина 20:27 (11:17)
Београд – Дворана: Бањица. Гледалаца: 100. Судије: Тривковић и Милосављевић (Бешка). Седмерци: Црвена звезда 3 (2), Јагодина -. Искључења: Црвена звезда 4, Јагодина 8 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 3, Грбић 3, Ђурковић 1, Јевремовић 1, Радовић 7 (2), Лежаја, Михајловић, Мистрић 1, Селмановић 3, М. Милојевић, Миличевић, Мићковић, Ј. Милојевић 1, Чолић (14 одбрана).
ЈАГОДИНА: Миладиновић, Стевановић, Милановић 1, Радојевић, М. Живковић 6, Милошевић 4, Јевтић 1, Таталовић (7 одбрана), Тасић 1, Ј. Живковић (9 одбрана), Николић 4, Бартошић 2, Штевин 3, Стефановић 5.