Звезда и даље без победе

43

Рукометаши Црвене звезде и даље не могу да пронађу пут до победе. Овај пут су доживели пораз од Колубаре у Лазаревцу  резултатом 27:23 (13:11) у заосталој утакмици 16. кола Супер лиге.

Црвено бели су одлично почели меч. У уводним минутима сусрета су водили са 3:1, међутим Лазаревчани врло брзо долазе до изједначења, а касније и вођства од два гола предности. У 16. минуту било је 7:5 за домаће рукометаше који задржавају предност од два гола до краја првог полувремена и на одмор одлазе са 13:11.
У првих 10 минута другог дела игре Колубара прави серију од 4:0 и стиче 6 голова предности. Наши рукометаши до краја утакмице не успевају да ухвате прикључак и на крају доживљавају још једна пораз у низу од 27:23. Ни фантастична атмосфера коју су направили наши навијачи на трибинама није успела да подигне младу екипу Црвене звезде који сада већ улазе у забрињавајућу серију пораза.

КОЛУБАРА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 27:23 (13:11)
Дворана: Колубара. Гледалаца: 1.000. Судије: Лазић (К. Митровица) и Арсенијевић (Ниш). Седмерци: Колубара 4 (4), Црвена звезда 3 (1). Искључења: Колубара 12, Црвена звезда 6 минута.
КОЛУБАРА: Ђукић (6 одбрана), Пилиповић 3, Ломић 5, Вучићевић 5 (1), Марковић, Ненадић 2, Томић 6 (2), Ристић, Жарковић, Ђорђевић (8 одбрана, 2 седмерца), Благојевић 2, Петровић 1 (1), Лончар, Тривић, Радовановић, Митровић 3.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (8 одбрана), Пауновић, Живковић 3, Милошевић 1, Пантелић, Томић 1, Ољача, Павић 3, Косановић (8 одбрана), Пушица 2, Шотић 1, Јереј, Ћирић 1, Докић 3 (1), Анђелић 4, Брајовић 4.