Пресудило прво полувреме

36

У заосталој утакмици 12. кола Супер лиге наше рукометашице су доживеле убедљив пораз од Јагодине са 27:17 (13:5). Црвено беле нису успеле да направе подвиг и поред одличне подршке наших навијача којих је било око 300 на трибинама дворане Јаса.

Од почетка сусрета домаће играчице су кренуле силовито. У 11. минуту већ је 5:1, а наша екипа постиже први гол из игре тек у 27. минуту меча када је предност Јагодине већ износила 10 голова предности (12:2). Невероватно лоша игра у нападу Црвене звезде и сјајан голман домаћих спречавају наше рукометашице да постигну више од 5 голова у првом полувремену.
У наставку сусрета црвено беле нису успеле да се опораве од лоше игре у првом делу меча, али су пружиле мало бољу игру. Јагодина је стекла 10 голова предности коју су одржавали до самог краја утакмице када је било 27:17 за домаће рукометашице.
Рукометашице Црвене звезде имаће прилику да поправе утисак у недељу 26. фербуара на Бањици када у осмини финала Купа Србије дочекују Наису.

ЈАГОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 27:17 (13:5)
Дворана: Јаса. Гледалаца: 1.500. Судије: Вукићевић и Драгомировић. Седмерци: Црвена звезда 5 (5). Искључења: Јагодина 14, Црвена звезда 4 минута.
ЈАГОДИНА: Ушљебрка, Миладиновић, А. Стевановић, Гоудиаби, И. Стевановић, Стефановић, Радојевић 5, Живковић 2, Милошевић 2, Јевтић, Јањић 6, Тасић 2, Лојпур 1, Смитровић 9, Николић, Таталовић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА:Марић, Бокарић 1, Кокоресковић, Мистрић 4, Павлов 1, Радовић 4, Лежаја, Обрадовић, М. Милојевић, Луковић, Трифуновић 7 (3), Ј. Милојевић, Степанић, Чолић.