Рукометаши изгубили у Каћу

46

Црвено бели су поражени у 17. колу Суперлиге Србије од Југовића са 24:22 (14:8). Ово је други пораз од рукометаша Југовића у овој сезони.

Од самог почетка утакмице домаћини су имали иницијативу и лако стекли предност која је на полувремену износила 6 голова предности (14:8). Тек када су наши рукометаши заиграли 6-0 зону са двометрашима на средини (Пушица и Ољача) почели су да праве проблеме Каћанима у нападу и лагано топе предност домаћина. Међутим, нису имали довољно снаге да преокрену резултат и на крају су ипак поражени са 24:22. Највише голова у нашем тиму су постигли Пушица 6, а Докић 5, док је Јерај имао 15 одбрана.
Црвено бели су тако пали на 8. место на табели Меркур осигурања Суперлиге Србије.

ЈУГОВИЋ УНИМЕТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 24:22 (14:8)
Дворана: Храм. Гледалаца: 900. Судије: Стојковић (Ниш) и Николић (Лесковац). Седмерци: Југовић 4 (4), Црвена звезда 4 (2). Искључења: Југовић 12, Црвена звезда 8 минута.
ЈУГОВИЋ УНИМЕТ: Кукобат (9 одбрана, 2 седмерца), Врговић, Васић 2, Ракић, Канкараш 7, Радаковић 6 (4), Вјештица, Травар 3, Илић, Крсманчић, Јошић 1, Црноглавац 3, Стејин, Вучићевић 1, Суџум 1, Перовић (3 одбране).
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић, Живковић 1, Милошевић 1, Пантелић, В. Томић 2, Ољача 1, Павић 2, А. Томић, Пушица 6, Ћоровић, Шотић, Јерај (15 одбрана), Ћирић 4 (2), ДОкић 5, Анђелић, Брајовић.