Косановић за други тријумф црвено-белих

54

После два везана пораза на Бањици, црвено-бели су коначно на домаћем паркету успели да тријумфују. Друга победу у сезони завршена је резултатом 26:17 и то највише захваљујући одличним одбранама  Милана Косановића.

Заслужни за други тријумф по реду били су и Дамјан Блечић и Никола Докић који су коначно заиграли у црвено белом дресу. Задивљујућа игра нашег тима била  је готово цело друго полувреме у коме смо примили само шест голова, због чега сви верују да су дани успеха тек пред Црвеном звездом.

Дворана: СЦ „Шумице”.
Гледалаца: 200
Судије: Цветићанин и Станковић (Београд). Седмерци: Црвена звезда 4 (4), ПКБ 3 (3). Искључења: Црвена звезда 10, ПКБ 14 минута.
Црвена звезда: Живковић 4 (4), Милошевић, Пуцељ 3, Пантелић 1, Надовеза 4, Шћепановић, Павић 3, Косановић (19 одбрана), Пушица, Јерај, Шљиванчанин 1, Ћирић 2, Докић 3, Блечић 4, Анђелић, Суџум 1.
ПКБ: Здравковић, Пилиповић 7 (3), Живкоић, Огњановић, Б. Тодоровић 1, Михаиловић 2, Остојоћ, Алчаковић 2, Радовановић (3 одбране), Петровић, Д. Тодоровић, Андрејевић, Павловић 3, Маринковић, Симић (4 одбране), Беировић 2.