Пораз младог тима

44

Млади тим Црвене звезде који се такмичи у првој Б лиги поражен у зрењанинском Медисону од домаћег Пролетер Нафтагаса резултатом 108:81. Зрењанинци су од старта наметнули ритам игре и првих десет минута решили у своју корист – 34:22. Сличан однос снага виђен је и у наставку. Млади тим звезде предвођен расположеним Филипом Шепом није имао решење за Бецина и Вукосављевића.

Утакмица је била решена на крају првог полувремена када је на семафору стајало 59:35 за домаћи тим. У других 20 минута млади тим Црвене звезде дошао је до даха али то је било недовољно да се избегне пораз – 108:81. Наредни противник нашег тима је ужичка Слобода.

Пролетер Нафтагас – Црвена звезда 2 108:81
 (34:22, 25:13, 17:18, 32:28)

Зрењанин – Хала “Медисон” Гледалаца : 100. Судије: Милојковић (Нови Сад), Шутало (Нови Сад) И Вилд (Суботица)

Црвена звезда 2: Милошевић 14, Шепа 25, Стевовић 3, Радосављевић 12, Гагић 6, Рондовић 2, Недовић 11, Ђорђевић, Ковачевић, Мајсторовић 2, Лукић 6, Дејан Мајсторовић.