Прва победа младог тима

33

Млади тим Црвене звезде забележио је прву победу у другом колу прве Б лиге. Црвено-бели били су бољи од екипе Кикинде резултатом 84:79, по четвртинама 19:26, 21:22, 23:13, 21:18.

Најбољи у редовима домаћих био је Дејан Мајсторовић са 19 поена и 5 украдених лопти и са укупним индексом успешности 26. У стопу га је пратио Немања Недовић са 14  и Дејан Ковачевић који је постигао 13 поена. Радосављевић је убацио 10, Ђукић 6, а Шепа 5 поена. У редовима гостију истакао се Симић са 24 поена.

Млади тим Звезде слабије је отворио утакмицу и све до треће четвртине покушавао да стигне предност гостију. Тада је пре свега добром одбраном домаћи тим успео да пређе у вођство и одлепи се на 10 поена разлике. Кошаркаши Кикинде су се у последњој четвртини примакли на пола коша, али је Звезда опет додала гас и осигурала победу.

У следећем колу млади кошаркаши црвено белих гостују екипи Пролетера.