Солидна разлика за реванш

38

Кошаркаши Црвене звезде савладали су Бенетон резултатом 81:71 по четвртинама 30:19, 15:17, 15:13, 21:22 и стекли солидну предност за реванш.

Највећи допринос победи нашег тима дали су Тадија Драгићевић и Омар Кук, који су заједно постигли скоро половину поена за црвено-беле.

Црвена звезда је одличном игром у првој четвртини стекла двоцифрену предност, а у 14. минуту разлика је била чак плус 15 поена – 38:23.

Одличном серијом Остина, Бенетон је смањио резултат на 70:69 у 37 минуту утакмице. Међутим распуцао се и Тадија Драгићевић и уз велику помоћ Шљиванчанина Звезда је вратила предност од десет поена (79:69).

Надамо се да ће Црвена звезда и кроз седам дана одиграти на нивоу довољном за пласман у осмину финала.

Претходни текстЖелим на ОИ у Лондону 2012.