Поново подбацили

32

После неочекиваног пораза од Олимпије у Љубљани, 88:82 (21:21, 21:15, 15:23, 31:23), шансе кошаркаша Црвене звезде да се нађу међу првих пет у НЛБ лиги поново су сведене на минимум.

Наша екипа је у утакмици 23. кола поражена после игре која је била далеко од нивоа потребног за успех. Једино је Милан Гуровић по ко зна који пут успео да се вине изнад свих и држи нашу екипу у животу.

На полувремену је домаћин имао вођство које је наша екипа у трећој деоници релативно лако успела да надокнади, а затим и да сама створи лепу предност. И уместо да се противник докусури, поново је уследио необјашњив пад што је већ постала одлика у игри нашег тима ове сезоне.

Олимпија у последњих 10 минута максимално користи све грешке нашег тима и на два минута пре краја долази до недостижних девет поена предности и победе.

Црвена звезда: Милошевић 6, Гуровић 28, Радивојевић 3, Антић 13, Александров 3, Марковић 3, Поповић 2, Ковач 10, Драгићевић 8, Буркс 6, Мишановић