Европа

FSS logo

СЕЗОНА 2019/20

ЛИГА ШАМПИОНА

Група Б

Match Score
18/09/2019 18:55 N/A
Олимпијакос Тотенхем

2 - 2

18/09/2019 21:00 N/A
Бајерн Минхен Црвена звезда

3 - 0


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Бајерн Минхен 1 1 0 0 3:0+3 3
2 Тотенхем 1 0 1 0 2:20 1
2 Олимпијакос 1 0 1 0 2:20 1
4 Црвена звезда 1 0 0 1 0:3-3 0

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА

1. коло

09.07.2019. Судува (Литванија) – Црвена звезда 0:0
16.07.2019. Црвена звезда – Судува (Литванија) 2:1 (2:0)

2. коло

24.07.2019. Црвена звезда – ХЈК Хелсинки (Финска) 2:0 (1:0)
31.07.2019. ХЈК Хелсинки (Финска) – Црвена звезда 2:1 (0:0)

3. коло

06.08.2019. Црвена звезда – Копенхаген (Данска) 1:1 (1:0)
13.08.2019. Копенхаген (Данска) – Црвена звезда 1:1 (1:1, 1:1) п. 6:7

Плеј-оф

21.08.2019. Јанг Бојс (Швајцарска) – Црвена звезда 2:2 (1:1)
27.08.2019. Црвена звезда – Јанг Бојс (Швајцарска) 1:1 (0:0)

 

СЕЗОНА 2018/19

ЛИГА ШАМПИОНА

Група Ц

Match Score
18/09/2018 21:00 N/A
Црвена звезда Наполи

0 - 0

18/09/2018 21:00 N/A
Ливерпул ПСЖ

3 - 2


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ПСЖ 6 3 2 1 17:9+8 11
2 Ливерпул 6 3 0 3 9:7+2 9
3 Наполи 6 2 3 1 7:5+2 9
4 Црвена звезда 6 1 1 4 5:17-12 4

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА

1. коло

11.07.2018. Спартакс Јурмала (Летонија) – Црвена звезда 0:0
17.07.2018. Црвена звезда – Спартакс Јурмала (Летонија) 2:0 (0:0)

2. коло

24.07.2018. Црвена звезда – Судува (Литванија) 3:0 (2:0)
01.08.2018. Судува (Литванија) – Црвена звезда 0:2 (0:2)

3. коло

07.08.2018. Црвена звезда – Спартак Трнава (Словачка) 1:1 (1:1)
14.08.2018. Спартак Трнава (Словачка) – Црвена звезда 1:2 (1:1, 1:1)

Плеј-оф

21.08.2018. Црвена звезда – Салцбург (Аустрија) 0:0
29.08.2018. Салцбург (Аустрија) – Црвена звезда 2:2 (1:0)

 

СЕЗОНА 2017/18

ЛИГА ЕВРОПЕ

1/16 ФИНАЛА

13.02.2018. Црвена звезда – ЦСКА Москва (Русија) 0:0
21.02.2018. ЦСКА Москва (Русија) – Црвена звезда 1:0 (1:0)

ГРУПА Х

Match Score
14/09/2017 21:05 N/A
Арсенал Келн

3 - 1

14/09/2017 21:05 N/A
Црвена звезда БАТЕ Борисов

1 - 1


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Арсенал 6 4 1 1 14:4+10 13
2 Црвена звезда 6 2 3 1 3:2+1 9
3 Келн 6 2 0 4 7:8-1 6
4 БАТЕ Борисов 6 1 2 3 6:16-10 5

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ

1.коло

29.06.2017. Црвена звезда – Флоријана (Малта) 3:0 (1:0)
06.07.2017. Флоријана (Малта) – Црвена звезда 3:3 (1:1)

2. коло

13.07.2017. Иртиш (Казахстан) – Црвена звезда 1:1 (0:0)
20.07.2017. Црвена звезда – Иртиш (Казахстан) 2:0 (1:0)

3. коло

27.07.2017. Црвена звезда – Спарта Праг (Чешка) 2:0 (1:0)
03.08.2017. Спарта Праг (Чешка) – Црвена звезда 0:1 (0:1)

Плеј-оф

17.08.2017. Краснодар (Русија) – Црвена звезда 3:2 (1:0)
24.08.2017. Црвена звезда – Краснодар (Русија) 2:1 (1:0)

 

СЕЗОНА 2016/17

КВААЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА

2. коло

12.07.2016. Валета (Малта) – Црвена звезда (Србија) 1:2 (1:0)
19.07.2016. Црвена звезда (Србија) – Валета (Малта) 2:1 (1:1)

3. коло

26.07.2016. Лудогорец Разград (Бугарска) – Црвена звезда (Србија) 2:2 (1:0)
02.08.2016. Црвена звезда (Србија) – Лудогорец Разград (Бугарска) 2:4 (1:2, 2:2)

 

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ

Плеј-оф

18.08.2016. Сасуоло (Италија) – Црвена звезда (Србија) 3:0 (2:0)
25.08.2016. Црвена звезда (Србија) – Сасуоло (Италија) 1:1 (0:1)