Убедљива победа Звезде у Загребу

86

Хокејаши Црвене звезде остварили су убедљив тријумф у ИХЛ лиги у Загребу против Младости резултатом 1:7.

Давид Сефич је постигао два гола за црвено-беле, а по један су дали Анић, Бјелогрлић, Бркушанин, Даниел и Ђумић.

Наши хокејаши се и даље налазе на трећем месту на табели, а у наредном колу би требало да гостују екипи Плејбој Славија.

МЛАДОСТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:7 (0:1, 1:2, 0:4)

Загреб – Дворана: Велесајам. Гледалаца: 64. Судије: Крчелић, Белић, Полашек. Казне: Младост 35 минута, Црвена звезда 33 минута.

МЛАДОСТ:Горшић, Штимац Ројтинић, Борић, Церовечки, Добрић, Граховар, Гргурић, Ившац, Јаковац, Копајтић, Козина, Љубић, Манзони, Мартинић, Матошић, Новак 1, Плахутар, Плештина, Шутевски, Трстењак.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић 1, Бјелогрлић 1, Бркушанин 1 (2ас), Бучкин, Даниел 1, П. Новаковић (1ас), У. Новаковић (1ас), Пајевић, Подунавац, Сабадош, Сефич 2, Вучуревић (3ас), Вукичевић, Цвик, Ђумић 1 (1ас).