Фантастичан почетак сезоне за црвено-беле

34

Почетак сезоне почео је убедљивом победом Црвене звезде у Бору. Црвено-беле су тријумфовале против домаћина са 32:94!

Наше девојке су сјајно почеле утакмицу. Играле су одлично у одбрани, посебно у другој четвртини када су ривалу дозволиле само два поена. У другом полувремену су црвено-беле рутинском игром пирвеле меч крају и завршиле са невероватних +62.

У нашем тиму су се истакле Снежана Богићевић и Милица Бојовић са по 15, Катарина Зец са 14. Дабл-дабл учинак забележила је Мина Ђорђевић са 10 поена и 10 скокова.

У наредном колу кошаркашице Црвене звезде ће бити домаћин екипи Врбаса.

Бор – Црвена звезда 32:94 (8:26, 2:23, 10:22, 12:23)
Бор – Дворана: УСЦ Бор. Гледалаца: 1.500. Судије: Ђурић, Живковић.
БОР: Стаменковић 2, Перић 3, Бекан, Голубовић 6, Тучић 1, Пиљевић 3, Станујкић, Милићевић 1, Живић 1, Сулејман 3, Крстић 4, Чочић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Зец 14, Богићевић 15, А. Катанић 2 (5ас), Ђокић 9, Тешић 6, Бојовић 15, Зукановић 4, Наумчев 11 (6ск), И. Катанић 6, Чубра, Лукић 2, Ђорђевић 10 (10ск).