Забрињавајући пораз

45

Одбрана титуле шампиона рукометаша Црвене звезде доведена је у питање после неочекиваног пораза од ОРК Ниша 28:30 (15:15).

Против објективно знатно слабијег противника, који је уз то у Београд дошао ослабљен, нашој екипи се осветио опуштен приступ утакмици.

Упркос слабој игри, наша екипа је у 38. минуту имала четири гола предности и чинило се да ће ипак освојити бодове. Међутим, Нишлије су успеле да изједначе, а четири минута пре краја и да поведу.

Могла је Звезда да се врати у живот, али је промашен седмерац, потом и зицер, и гости су потпуно неочекивано забележили победу.

Црвена звезда: Перишић (7 одбрана), Веркић 12 одбрана), Вуковић 1, Милашевић 3, Пејовић 3, Максић 7, Милошевић 6, Радановић 2, Павлов 1, Лековић 1, Симић 2, Карлеуша, Савић 1, Курбалија 1