Насловна Резултати и табеле Одбојка Европска такмичења (мушкарци)

Европска такмичења (мушкарци)

СЕЗОНА 2018/19

КУП ИЗАЗИВАЧА

1/16 финала
27.11.2018. Радник Бијељина – Црвена звезда 0:3 (25:27, 18:25, 19:25)
05.12.2018. Црвена звезда – Радник Бијељина 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)

Осмина финала
18.12.2018. Црвена звезда – Веро Волеј Монца (Италија) 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)
16.01.2019. Веро Волеј Монца (Италија) – Црвена звезда 3:1 (25:20, 25:27, 25:19, 25:20)

СЕЗОНА 2016/17

ЛИГА ШАМПИОНА

2. коло
02.11.2016. Селвер ТАЛИН (Естонија) – Црвена звезда 3:2 (25:21, 25:21, 17:25, 20:25, 19:17)
06.11.2016. Црвена звезда – Селвер ТАЛИН (Естонија) 3:2 (23:25, 18:25, 25:22, 25:11, 15:12) – “златни сет”: 15:9

3. коло
16.11.2016. Црвена звезда – Аркас ИЗМИР (Турска) 0:3 (15:25, 23:25, 14:25)
20.11.2016. Аркас ИЗМИР (Турска) – Црвена звезда 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

ЦЕВ КУП

1/16 финала
05.01.2017. Топволеј Калант АНТВЕРП (Белгија) – Црвена звезда 3:0(25:23, 25:23, 25:22)
18.01.2017. Црвена звезда – Топволеј Калант АНТВЕРП (Белгија) 3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:18) – “златни сет”: 22:20

Осмина финала
31.01.2017. Јунајтед Волејс РАЈНМАЈН (Немачка) – Црвена звезда 3:1 (23:25, 25:13, 25:16, 25:18)
14.02.2017. Црвена звезда – Јунајтед Волејс РАЈНМАЈН (Немачка) 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)