АБА лига

СЕЗОНА 2021/22

АДМИРАЛБЕТ АБА ЛИГА

РезултатиТабела
1. коло (24/09/2021), Црвена звезда мтс - Сплит 97:61 (22:16, 31:12, 22:13, 22:20)
Састав: Гушић 2, Лазаревић 13 (3ск), Волтерс 10 (3ск), Митровић 6 (3ас/5изг), Калинић 9 (3ск/6ас), Холинс 11 (4ас/4изг), Симоновић, Ивановић 20 (6ск/6ас/4укр), Кузмић 11 (3ск), Цирбес 12 (6ск/3ас), Поповић 3. Тренер: Радоњић.

2. коло (04/10/2021), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 71:63 (19:14, 18:15, 8:18, 26:16)
Састав: Лазаревић 2 (3ск), Волтерс 3 (7ас), Ускоковић 3, Давидовац 9 (3ск/3изг), Митровић 19 (7ск/3изг), Калинић 13 (6ск), Добрић 9, Симоновић (3ск/3изг), Ивановић (6ас/3изг), Кузмић 13 (6ск). Тренер: Радоњић.

3. коло (10/10/2021), Игокеа - Црвена звезда мтс 75:68 (21:14, 23:8, 10:22, 21:24)
Састав: Лазаревић 3, Волтерс 7 (6ск/3ас), Давидовац 2, Митровић 15 (6ск/4изг), Калинић 16 (4ск/3ас/3изг), Добрић 2, Холинс 4 (3ск), Симоновић 3, Ивановић 10 (7ас), Кузмић 6. Тренер: Радоњић.

4. коло (17/10/2021), Црвена звезда мтс - Цедевита Олимпија 79:64 (17:24, 23:15, 16:16, 23:9)
Састав: Лазаревић (3ск), Волтерс 6 (4ас/4изг), Ускоковић, Давидовац 6, Митровић 13 (5ск), Калинић 11 (12ск/4ас/3изг), Добрић 8 (3изг), Холинс 13, Симоновић (4ск), Ивановић 12 (5ск/4ас), Кузмић 10 (11ск). Тренер: Радоњић.

5. коло (24/10/2021), Морнар - Црвена звезда мтс

6. коло (31/10/2021), Црвена звезда мтс - Мега Баскет

7. коло (07/11/2021), Задар - Црвена звезда мтс

8. коло (14/11/2021), Црвена звезда мтс - Партизан НИС

9. коло (21/11/2021), СЦ Дерби - Црвена звезда мтс

10. коло (05/12/2021), Црвена звезда мтс - Цибона

11. коло (12/12/2021), Крка - Црвена звезда мтс

12. коло (19/12/2021), Црвена звезда мтс - Борац

13. коло (26/12/2021), ФМП - Црвена звезда мтс

14. коло (02/01/2022), Сплит - Црвена звезда мтс

15. коло (09/01/2022), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс

16. коло (16/01/2022), Црвена звезда мтс - Игокеа

17. коло (23/01/2022), Цедевита Олимпија - Црвена звезда мтс

18. коло (30/01/2022), Црвена звезда мтс - Морнар

19. коло (06/02/2022), Мега Баскет - Црвена звезда мтс

20. коло (13/02/2022), Црвена звезда мтс - Задар

21. коло (06/03/2022), Партизан НИС - Црвена звезда мтс

22. коло (13/03/2022), Црвена звезда мтс - СЦ Дерби

23. коло (20/03/2022), Цибона - Црвена звезда мтс

24. коло (27/03/2022), Црвена звезда мтс - Крка

25. коло (03/04/2022), Борац - Црвена звезда мтс

26. коло (10/04/2022), Црвена звезда мтс - ФМП

СЕЗОНА 2020/21

РезултатиТабела
1. коло (05/10/2020), Цибона - Црвена звезда мтс 66:104 (11:33, 17:31, 15:20, 23:20)
Састав: Хол 3 (9ас), Волден 19 (6ас), Лојд 15, Давидовац 11 (3ас/3укр), Лазић 5 (3ск), Рит 17 (6ск), Раданов, Добрић 5, Симоновић 8 (3ск), Јагодић-Куриџа 10 (3ск/3ас), Симанић 9, Кузмић 2 (3ск). Тренер: Обрадовић.

2. коло (11/10/2020), Борац - Црвена звезда мтс 64:95 (13:23, 18:23, 21:25, 12:24)
Састав: Хол 14 (7ас/3укр), Волден 10 (5ск/6ас), Лојд 21, Давидовац 5, Лазић 3, Рит 13 (6ск), Раданов 5, Добрић 4 (3бл), Симоновић 9 (5ск), Јагодић-Куриџа 7 (6ск), Симанић 3, Кузмић 1 (5ск). Тренер: Обрадовић.

3. коло (18/10/2020), Црвена звезда мтс - Морнар 93:62 (24:23, 22:13, 21:11, 26:15)
Састав: Рочести 7 (7ас), Хол 12 (5ас/3изг), Волден 3 (3укр), Лојд 16 (4ск/7ас), Давидовац 13, Лазић 4 (3укр), Рит 5, Добрић 7, Симоновић 5 (7ск), Јагодић-Куриџа 11, Кузмић 4 (4ск), Тери 6 (7ск). Тренер: Обрадовић.

4. коло (25/10/2020), Мега Сокербет - Црвена звезда мтс 73:76 (18:24, 17:16, 18:15, 20:21)
Састав: Рочести 2 (3ас), Хол 9 (4ас), Волден 11 (5ск), Лојд 19 (3ск/4ас/3изг), Давидовац 6 (4ск), Лазић, Рит 2, Добрић 3, Јагодић-Куриџа 13 (5ск/3ас), Симанић 2, Кузмић (5ск), Тери 9. Тренер: Обрадовић.

5. коло (02/11/2020), Црвена звезда мтс - Крка 88:62 (18:15, 26:14, 23:17, 21:16)
Састав: Рочести 3 (4ас), О`Брајант 11 (6ск), Хол 7 (4ас), Волден 13 (4ск/5ас), Лојд 10, Давидовац 9, Рит 3, Добрић 14 (5ск), Симоновић 6 (3ск), Јагодић-Куриџа 8 (3ск), Кузмић 2 (3ск), Тери 2 (4ск/3изг). Тренер: Обрадовић.

6. коло (08/11/2020), Копер Приморска - Црвена звезда мтс 0:20
Утакмица је одиграна и резултат је био 72:84 (14:28, 24:21, 22:16, 12:19), али је Копер дисквалификован и регистрована је службеним резултатом.
Састав: Рочести 16 (3ск/5ас), О`Брајант 13 (3укр), Хол 3 (7ас), Волден 15, Ускоковић 5, Лазић, Рит 4, Добрић 16 (6ск), Симоновић 2 (3ас), Јагодић-Куриџа 1 (4ск/4ас), Кузмић 3, Тери 6 (3ск). Тренер: Обрадовић.

7. коло (15/11/2020), Црвена звезда мтс - Сплит 78:76 (18:24, 20:18, 22:17, 18:17)
Састав: Рочести 5, О`Брајант 18 (6ск), Хол (4ск/7ас), Волден 2 (5ас), Лојд 8 (6ск), Давидовац 10 (7ск), Рит 6 (6ск), Добрић 7 (4ск), Симоновић 15 (4ск), Јагодић-Куриџа 7, Тери (5ск). Тренер: Обрадовић.

8. коло (23/11/2020), Партизан НИС - Црвена звезда мтс 85:86 (19:22, 21:28, 25:24, 20:12)
Састав: Рочести 8 (3изг), О`Брајант 9 (8ск), Хол 5 (5ас), Волден 16 (4ас), Лојд 18 (3ас/3изг), Давидовац 7, Лазић 6, Рит, Добрић, Симоновић, Јагодић-Куриџа 10 (5ск), Тери 7 (9ск/3изг). Тренер: Обрадовић.

9. коло (06/12/2020), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 65:67 (20:17, 19:27, 16:12, 10:11)
Састав: Рочести 11 (3ас/4изг), О`Брајант 4 (3ск/3изг), Хол 3, Волден 7 (3укр), Лојд 10 (3ск/5изг), Давидовац 13 (10ск), Лазић, Добрић 5, Симоновић, Јагодић-Куриџа 7 (7ск/4изг), Кузмић 1, Тери 4 (5ск). Тренер: Обрадовић.

10. коло (12/12/2020), ФМП - Црвена звезда мтс 75:111 (19:30, 19:31, 25:28, 12:22)
Састав: Волден 7 (3изг), Лојд 12 (5ас), Ускоковић 10 (10ас), Давидовац 8 (5ск/5ас), Лазић 15 (3укр), Рит 3, Добрић 21 (3ск), Симоновић 19 (4ск), Јагодић-Куриџа 5 (3ск), Симанић 3, Кузмић 8 (5ск/3изг), Тери. Тренер: Обрадовић.

11. коло (14/04/2021), Црвена звезда мтс - Цедевита Олимпија 82:81 (24:24, 28:27, 17:14, 13:16)
Састав: Хол (4ас), Волден 13 (7ас), Лојд 19 (3ск/4ас), Давидовац 17 (3изг), Лазић 6 (5ск/3ас), Рит 2 (3ск), Добрић 9 (3ск), Симоновић 9, Кузмић 7 (7ск/3бл). Тренер: Радоњић.

12. коло (27/12/2020), Игокеа - Црвена звезда мтс 85:65 (25:16, 25:12, 21:15, 14:22)
Састав: О`Брајант 8 (5ск), Хол 2, Волден 10 (4ас), Ускоковић 1 (4ас), Давидовац 9 (4ск), Лазић, Рит 2, Добрић 10 (4ск), Јагодић-Куриџа 6, Симанић 3, Кузмић 7 (10ск), Колом 7 (3ас). Тренер: Радоњић.

13. коло (02/01/2021), Црвена звезда мтс - Задар 81:66 (22:16, 21:12, 25:22, 13:16)
Састав: О`Брајант 10 (8ск/3изг), Волден 12 (6ас/3изг), Ускоковић, Давидовац 7, Лазић 6 (5ск), Рит 9 (4ск), Раданов 8, Добрић 12 (7ск/3изг), Симанић, Кузмић 6 (7ск), Ноко 1, Колом 10 (6ас). Тренер: Радоњић.

14. коло (16/03/2021), Црвена звезда мтс - Цибона 85:63 (21:10, 20:18, 16:12, 28:23)
Састав: Хол 13 (4ск/4ас), Волден 6 (3ск), Лојд 25 (4ск/4изг), Ускоковић 4, Рит 2, Раданов 4 (6ск/6ас/3изг), Симоновић 8, Јагодић-Куриџа 14 (6ск/3укр), Кузмић 5 (3ск), Ноко 4 (3бл/3изг). Тренер: Радоњић.

15. коло (17/02/2021), Црвена звезда мтс - Борац 83:63 (23:16, 15:17, 23:14, 22:16)
Састав: Лојд 17 (4ас), Ускоковић 7 (4ск/4ас), Давидовац 3 (3ск/6ас/3изг), Лазић 8, Раданов 7, Добрић 12 (4ск), Симоновић 13, Јагодић-Куриџа 8 (4ск/3ас), Кузмић 8 (11ск). Тренер: Радоњић.

16. коло (24/01/2021), Морнар - Црвена звезда мтс 78:86 (22:25, 15:15, 24:24, 17:22)
Састав: О`Брајант 14, Хол 7, Волден 7 (5ск/4ас), Лојд 18 (3ас), Давидовац 2 (4ск), Лазић 6 (7ск), Добрић 20 (5ск/3ас), Јагодић-Куриџа 2 (6ск), Кузмић, Ноко 5 (7ск/4изг), Колом 5. Тренер: Радоњић.

17. коло (01/02/2021), Црвена звезда мтс - Мега Сокербет 92:85 (28:24, 21:22, 25:20, 18:19)
Састав: Хол 14 (7ас), Лојд 29 (4ск), Ускоковић, Давидовац 9 (6ск), Лазић 12, Рит 5, Раданов, Добрић 4, Јагодић-Куриџа, Кузмић 4, Ноко 8 (9ск/3ас), Колом 7 (4ас). Тренер: Радоњић.

18. коло (20/04/2021), Крка - Црвена звезда мтс 57:98 (9:24, 13:31, 19:20, 16:23)
Састав: Хол 7 (6ас), Волден 9 (4ас), Лојд 8 (3ас), Ускоковић 11 (3ск), Давидовац 6, Лазић 5 (3ас), Рит 13 (6ск/4бл), Раданов 1, Добрић 10 (4ск), Симоновић 15 (5ск/5ас), Кузмић 8 (3ск), Ноко 5 (4ск). Тренер: Радоњић.

19. коло (28/02/2021), Црвена звезда мтс - Копер Приморска 20:0

20. коло (08/03/2021), Сплит - Црвена звезда мтс 60:71 (17:18, 15:15, 17:21, 11:17)
Састав: Хол (3ас), Волден 24 (4ас/4изг), Лојд 4 (5ас/3укр/4изг), Давидовац 7 (9ск), Лазић 8, Добрић 12 (9ск), Симоновић 5, Јагодић-Куриџа 8 (6ск/3изг), Кузмић 2, Ноко 1 (4ск). Тренер: Радоњић.

21. коло (14/03/2021), Црвена звезда мтс - Партизан НИС 73:64 (15:14, 26:20, 16:16, 16:14)
Састав: Хол, Волден 12, Лојд 10 (4ск/6ас/3изг), Ускоковић 2, Давидовац 14 (3ск), Рит 15 (7ск), Раданов 3, Добрић 10 (3ас), Симоновић (6ск), Јагодић-Куриџа 3, Кузмић (3ск), Ноко 4. Тренер: Радоњић.

22. коло (21/03/2021), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс 83:63 (24:12, 19:20, 24:14, 16:17)
Састав: Хол 2, Волден 17 (3ск/4ас), Лојд 5 (3ск), Ускоковић, Давидовац 4, Лазић, Раданов 2, Добрић 15 (3ск), Симоновић, Јагодић-Куриџа 10 (3изг), Кузмић 6 (3ск), Ноко 2 (3изг). Тренер: Радоњић.

23. коло (27/03/2021), Црвена звезда мтс - ФМП 101:71 (35:27, 28:20, 17:4, 21:20)
Састав: Хол 5 (3ас), Волден 7 (5ск/4ас), Лојд 18, Ускоковић 10 (6ас), Давидовац 12 (6ск/6ас), Раданов 5 (4ск), Добрић 14 (7ск/4ас), Симоновић 7, Јагодић-Куриџа 3, Кузмић 7 (6ск), Ноко 13 (6ск). Тренер: Радоњић.

24. коло (18/04/2021), Цедевита Олимпија - Црвена звезда мтс 72:89 (23:20, 9:24, 24:19, 16:26)
Састав: Хол 6, Волден 9 (3ск/3укр), Лојд 21 (5ск/4ас/3изг), Ускоковић, Давидовац 13 (4ск), Лазић 8, Рит, Раданов, Добрић 26, Симоновић, Кузмић 4, Ноко 2 (5ск/3изг). Тренер: Радоњић.

25. коло (11/04/2021), Црвена звезда мтс - Игокеа 69:66 (19:22, 11:20, 13:7, 26:17)
Састав: Хол, Волден 16 (5ск), Лојд 18, Ускоковић, Давидовац 4 (6ск/3изг), Лазић 2, Рит, Добрић 9 (3ас), Симоновић 3 (7ас/3укр), Јагодић-Куриџа 2, Кузмић 6, Ноко 9 (11ск). Тренер: Радоњић.

26. коло (26/04/2021), Задар - Црвена звезда мтс 70:90 (18:36, 17:18, 16:14, 19:22)
Састав: Хол 2, Волден 16 (6ас/4укр/3изг), Лојд 16 (3ск/4ас/3изг), Давидовац 8 (3ск), Лазић 11, Рит 3, Добрић 13 (3изг), Симоновић 9 (5ск), Кузмић 4, Ноко 8 (9ск). Тренер: Радоњић.

ПЛЕЈ-ОФ

Резултати
Полуфинале (03/05/2021), Црвена звезда мтс - Игокеа 76:61 (20:20, 19:22, 17:13, 20:6)
Састав: Хол 6 (4ск), Волден 13 (4ск/3ас), Лојд 21 (3изг), Ускоковић, Давидовац 7 (4ск/3ас), Лазић 10, Рит, Добрић 12 (9ск/3изг), Симоновић 2 (3ск/3ас), Кузмић 1 (3ск), Ноко 4 (9ск). Тренер: Радоњић.

Полуфинале (07/05/2021), Игокеа - Црвена звезда мтс 81:68 (23:13, 22:18, 20:17, 16:20)
Састав: Хол 2 (3ас), Волден 2 (4ск/6ас/3изг), Лојд 11, Давидовац 12 (3ск), Лазић 2, Рит 2 (3ск), Раданов, Добрић 17, Симоновић 11, Кузмић 2, Ноко 7 (8ск). Тренер: Радоњић.

Полуфинале (11/05/2021), Црвена звезда мтс - Игокеа 76:53 (24:12, 24:23, 9:16, 19:2)
Састав: Хол 4, Волден 7 (4ас), Лојд 15 (5ск/5ас), Ускоковић, Давидовац 22 (8ск/3ас/4ул), Лазић, Рит, Раданов 2, Добрић 11, Симоновић 2, Кузмић 2 (3ск), Ноко 11 (7ск). Тренер: Радоњић.

Финале (16/05/2021), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 82:78 (20:20, 24:18, 19:17, 19:23)
Састав: Хол 4 (7ас), Лојд 23 (6ск/5ас/5изг), Ускоковић, Давидовац 12 (3ск), Лазић 6 (4ск), Рит 5, Добрић 23 (6ск/3изг), Симоновић, Кузмић 5 (11ск), Ноко 4 (4ск). Тренер: Радоњић.

Финале (18/05/2021), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 85:79 (30:17, 25:24, 8:29, 22:9)
Састав: Хол 2, Лојд 16 (5ск/6ас), Ускоковић 3 (5ас), Давидовац 6 (4ск), Лазић 2 (4ск/3укр), Рит, Добрић 27 (5ск/3ас), Симоновић 10 (3ск), Кузмић 4 (4ск), Ноко 15 (7ск). Тренер: Радоњић.

Финале (22/05/2021), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс 75:71 (15:19, 20:13, 16:15, 24:24)
Састав: Хол 4 (3ск), Волден 3, Лојд 19 (7ас), Ускоковић, Давидовац 10 (8ск), Лазић 5 (4ск/3укр), Рит, Добрић 17 (4ск), Симоновић 2, Кузмић 1 (3изг), Ноко 10 (11ск). Тренер: Радоњић.

Финале (24/05/2021), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс 81:80 (19:23, 20:19, 19:21, 23:17)
Састав: Хол 5, Волден 5 (3изг), Лојд 23 (3ск/4изг), Ускоковић, Давидовац 3 (6ск), Лазић 6 (4ск), Добрић 13 (6ас), Симоновић 6 (3ск), Кузмић 7 (3ск), Ноко 12 (7ск/3ас/4изг). Тренер: Радоњић.

Финале (28/05/2021), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 67:60 (15:14, 18:14, 20:21, 14:11)
Састав: Хол 4, Волден 5, Лојд 15 (4ск/4ас), Ускоковић, Давидовац, Лазић 3, Добрић 12 (8ск/4ас), Симоновић 3, Кузмић 8 (5ск), Ноко 17 (12ск). Тренер: Радоњић.

СЕЗОНА 2019/20

РезултатиТабела
1. коло (06/10/2019), Црвена звезда мтс - Копер Приморска 90:64 (28:21, 17:3, 28:24, 17:16)
Састав: Д.Браун 8 (3ск), Човић 2 (5ас/3изг), Л.Браун 18 (10ас), Перпероглу 5, Лазић 5, Фаје 10 (8ск), Берон 8, Добрић 13, Гист 11 (7ск), Џенкинс 4 (4ск), Оџо 6 (4ск). Тренер: Томић.

2. коло (13/10/2019), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 81:89 (20:26, 22:18, 21:22, 18:23)
Састав: Д.Браун 3 (3ск), Човић 6 (4ск/7ас/3изг), Л.Браун 5, Давидовац 4, Лазић 2, Фаје 2 (3ск/3ас), Берон 11, Добрић 8 (3ск), Гист 27 (6ск/6ас/4изг), Џенкинс 10, Оџо 3. Тренер: Томић.

3. коло (20/10/2019), Крка - Црвена звезда мтс 79:77 (17:20, 20:25, 18:16, 24:16)
Састав: Човић 2 (3ас), Л.Браун 12 (7ас/4изг), Перпероглу 14, Давидовац 8, Лазић 2, Фаје 6 (4ск), Добрић 5 (3ск), Џенкинс, Симанић 9 (4ск), Јовановић 16 (7ск), Оџо 3 (7ск). Тренер: Томић.

4. коло (27/10/2019), Црвена звезда мтс - Мега Бемакс 88:70 (22:19, 22:21, 30:15, 14:15)
Састав: Кузмић 7 (5ск), Човић (4ас), Л.Браун 11 (5ск/4ас/3изг), Перпероглу 11 (5ск/3ас/3укр), Давидовац 17, Лазић, Берон 11 (3ск/3ас), Добрић 5, Гист 14 (10ск/3изг), Џенкинс, Симанић 3 (3изг), Оџо 9. Тренер: Гавриловић.

5. коло (03/11/2019), Цибона - Црвена звезда мтс 72:86 (18:18, 17:25, 21:25, 16:18)
Састав: Кузмић 9 (8ск), Човић 14 (3ск/4ас), Л.Браун 9 (4изг), Перпероглу 15 (5ск), Лазић, Фаје 9 (4ск/3ас), Берон 13 (3изг), Добрић, Гист 8 (3изг), Џенкинс 9 (4ск), Симанић, Јовановић. Тренер: Гавриловић.

6. коло (11/11/2019), Црвена звезда мтс - Игокеа 103:61 (29:18, 24:10, 23:17, 27:16)
Састав: Кузмић 10, Л.Браун 13 (8ас/3укр), Давидовац, Ненадић 4, Лазић 7, Фаје 3 (4ск), Берон 19 (9ас), Добрић 13 (4ск), Гист 13 (6ск), Џенкинс 6 (3ск), Симанић 7 (3ск), Оџо 8 (5ск). Тренер: Гавриловић.

7. коло (17/11/2019), Партизан НИС - Црвена звезда мтс 75:72 (26:19, 17:18, 13:18, 19:17)
Састав: Кузмић 3 (5ск), Човић 14 (3ас/4изг), Л.Браун 9 (3ас), Давидовац 2, Лазић 2, Фаје 4, Берон 9 (3ас), Добрић 6, Гист 6 (7ск/4изг), Џенкинс 6, Симанић, Оџо 11 (7ск/3изг). Тренер: Гавриловић.

8. коло (25/11/2019), Црвена звезда мтс - Морнар 105:82 (28:9, 25:31, 19:20, 33:22)
Састав: Кузмић 6 (3ск), Човић 12 (7ас), Л.Браун 10 (5ск/7ас), Давидовац 8, Лазић 13 (3ск), Фаје 5 (5ск), Берон 8 (3ск), Добрић 7, Гист 10, Џенкинс 11 (3ск/3ас), Симанић 2 (5ск/4ас), Оџо 13 (7ск). Тренер: Шакота.

9. коло (01/12/2019), Цедевита Олимпија - Црвена звезда мтс 75:64 (14:16, 21:16, 18:16, 22:16)
Састав: Кузмић 4 (5ск), Д.Браун 5 (3ск), Човић 6, Л.Браун 17 (4ск/5ас), Давидовац 5, Лазић, Фаје 3, Берон 10 (4ск), Гист 5 (4ск/3укр), Џенкинс 6, Симанић 3, Оџо. Тренер: Шакота.

10. коло (08/12/2019), Црвена звезда мтс - ФМП 95:89 (21:23, 17:18, 17:19, 22:17, 18:12)
Састав: Кузмић 2, Д.Браун 6, Човић 7 (3ас), Л.Браун 25 (5ск/7ас/5укр/5изг), Давидовац 18 (3ск), Фаје, Берон 8 (3ас), Добрић 3 (3ск), Гист 12 (3ск), Џенкинс 10 (3ас), Симанић 2, Оџо 2 (3ск). Тренер: Шакота.

11. коло (15/12/2019), Задар - Црвена звезда мтс 78:76 (14:20, 29:20, 17:18, 18:18)
Састав: Кузмић 4, Д.Браун 2, Човић 8 (3ск/5ас/3изг), Давидовац 11 (7ск), Лазић 4 (5ск), Фаје 2 (3ск), Берон 8, Добрић 9 (6ск), Гист 7, Џенкинс 3, Симанић 16 (3ск/3бл), Оџо 2. Тренер: Шакота.

12. коло (23/12/2019), Копер Приморска - Црвена звезда мтс 78:90 (26:20, 13:29, 24:21, 15:20)
Састав: Кузмић, Човић 7 (5ас/3укр), Л.Браун 7 (6ас/5изг), Давидовац 21 (9ск), Лазић 18, Берон 8 (4ск), Добрић, Јагодић-Куриџа 2 (3ск), Џенкинс 7 (3ас), Симанић 9 (5ск), Јовановић (3ск), Оџо 11 (4ск/4изг). Тренер: Шакота.

13. коло (30/12/2019), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс

14. коло (06/01/2020), Црвена звезда мтс - Крка 101:77 (25:18, 25:29, 29:16, 22:14)
Састав: Пантер 9, Кузмић 4 (4ск), Л.Браун 8 (11ас/4укр), Давидовац 13 (3ас), Лазић 12, Берон 16 (3ск), Добрић 6, Јагодић-Куриџа 5 (7ск), Симанић 13, Јовановић 3, Оџо 4, Штимац 8 (4ас). Тренер: Шакота.

15. коло (13/01/2020), Мега Бемакс - Црвена звезда мтс 85:103 (18:20, 25:29, 19:32, 23:22)
Састав: Пантер 13, Кузмић 6 (6ск), Л.Браун 2, Давидовац 5, Лазић 8, Берон 17 (3ас/4изг), Добрић 5 (4ск), Гист 11 (4ас), Џенкинс 17 (5ск/3ас/3укр), Симанић 5, Јовановић 2, Штимац 12 (8ск/5ас). Тренер: Шакота.

16. коло (20/01/2020), Црвена звезда мтс - Цибона 102:80 (31:17, 22:16, 21:25, 28:22)
Састав: Пантер 7 (3ас), Кузмић 6, Л.Браун 13 (4ск/14ас), Берон 7 (3ас/3укр), Добрић 10 (4укр), Гист 15 (6ск), Џенкинс 6, Симанић 13, Јовановић 5, Оџо 7, Штимац 13. Тренер: Шакота.

17. коло (27/01/2020), Игокеа - Црвена звезда мтс 79:94 (17:22, 20:26, 17:21, 25:25)
Састав: Пантер 13, Кузмић, Л.Браун 14 (6ск/10ас/4изг), Перпероглу, Давидовац 4 (4ск), Берон 14 (3ск/3ас), Добрић 7 (4ск), Гист 17 (5ск), Џенкинс 3 (6ск), Симанић (3ск), Оџо 8 (5ск), Штимац 14 (5ск). Тренер: Шакота.

18. коло (03/02/2020), Црвена звезда мтс - Партизан НИС 92:86 (25:23, 19:19, 23:24, 25:20)
Састав: Пантер 3, Кузмић 2 (3ск), Л.Браун 5 (3ск/8ас/3изг), Давидовац 11 (4ск), Лазић 12, Берон 26 (4ск/3укр), Добрић 1, Гист 7, Јагодић-Куриџа 4 (6ск), Џенкинс 9, Оџо 6 (5ск), Штимац 6 (6ск). Тренер: Шакота.

19. коло (10/02/2020), Морнар - Црвена звезда мтс 71:64 (20:9, 19:14, 23:15, 9:26)
Састав: Пантер 22 (4ск/3ас), Кузмић, Перпероглу, Давидовац 3, Лазић 5 (3ск), Берон 17 (4ск/5изг), Добрић 2, Гист 8 (5ск), Јагодић-Куриџа (7ск), Џенкинс 2, Симанић, Штимац 5 (5ск). Тренер: Шакота.

20. коло (01/03/2020), Црвена звезда мтс - Цедевита Олимпија 88:73 (28:11, 18:17, 18:20, 24:25)
Састав: Пантер 14, Л.Браун 9 (3ск/5ас/3укр/3изг), Перпероглу 3 (3ск), Давидовац, Лазић 8, Берон 14 (3ск), Гист 7 (4ск), Лукас 2, Јагодић-Куриџа 18 (3ас), Оџо 5 (4ск), Штимац 8 (8ск). Тренер: Шакота.

21. коло (09/03/2020), ФМП - Црвена звезда мтс 79:87 (16:26, 19:30, 19:21, 25:10)
Састав: Пантер 6 (4укр), Л.Браун 4 (4ск/4ас), Перпероглу 13 (3ск), Давидовац, Лазић 5, Гист 11, Лукас 2, Џенкинс 6 (3ас), Симанић 13 (3ас), Јовановић, Оџо 10 (5изг), Штимац 17 (4ск/3ас/3изг). Тренер: Шакота.

Такмичење прекинуто због пандемије вируса Ковид-19

СЕЗОНА 2018/19

РезултатиТабела
1. коло (28/09/2018), Црвена звезда мтс - Цибона 78:68 (21:20, 21:15, 17:21, 19:12)
Састав: Регланд 22 (7ас), Човић 6 (3ас), Перпероглу (3ск), Ненадић, Лазић (3ск), Фаје 12 (6ск/3бл), Берон 5 (3ск), Добрић 8 (3ск), Ристић 4, Симанић, Цирбес 11 (5ск/3изг), Оџо 10 (7ск). Тренер: Томић.

2. коло (07/10/2018), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс 71:87 (13:22, 18:23, 19:22, 21:20)
Састав: Регланд 8 (11ас), Раданов, Човић 2 (4ас), Перпероглу 20 (3ск), Лазић, Фаје 6 (4ск), Берон 15 (6ск/3ас), Добрић 6, Ристић, Симанић, Цирбес 19 (6ск), Оџо 11 (4ск). Тренер: Томић.

3. коло (13/10/2018), Црвена звезда мтс - Крка 80:66 (29:17, 17:15, 20:19, 14:15)
Састав: Регланд 10 (3ск/4ас), Човић 3, Перпероглу 6, Давидовац 4, Ненадић 4 (3ск), Лазић 7, Фаје 9 (5ск), Берон 13 (4ас), Ристић 10 (6ск), Симанић 5 (4ск), Цирбес 6 (3ск), Оџо 3 (5ск). Тренер: Томић.

4. коло (20/10/2018), Црвена звезда мтс - Игокеа 96:75 (25:23, 27:21, 23:11, 21:20)
Састав: Регланд 8 (4ас), Раданов 16 (3ск/3ас), Човић 4 (10ас/4изг), Перпероглу, Давидовац 8 (3ск), Лазић 12, Фаје 8 (4ск/3укр/3бл), Берон 11 (5ас), Ристић 4 (4ск), Симанић 8, Цирбес 8 (5ск), Оџо 9 (4ск). Тренер: Томић.

5. коло (27/10/2018), ФМП - Црвена звезда мтс 72:81 (12:25, 20:20, 17:15, 23:21)
Састав: Регланд 9 (4ск/4ас/4изг), Раданов, Човић 5 (6ас), Перпероглу 10 (5ск/4ас/4изг), Лазић 7, Фаје 18 (7ск), Берон 7 (5ас), Добрић 13, Симанић 6, Цирбес 2 (3ск), Оџо 4 (8ск/3изг). Тренер: Томић.

6. коло (03/11/2018), Црвена звезда мтс - Цедевита 94:79 (22:14, 28:20, 22:18, 22:27)
Састав: Регланд 10 (6ас), Раданов 4, Човић 13 (3ас), Перпероглу 10 (3ск/6ас), Лазић 7 (3изг), Фаје 4 (7ск), Берон 6, Добрић 17, Ристић 2, Симанић 7 (3ск), Цирбес 11 (9ск), Оџо 3 (8ск/3изг). Тренер: Томић.

7. коло (10/11/2018), Петрол Олимпија - Црвена звезда мтс 60:83 (23:22, 13:21, 13:22, 11:18)
Састав: Регланд 7 (5ас), Раданов, Човић 7 (3ас), Перпероглу 2 (3ас), Лазић 3, Фаје 12 (6ск), Берон 17 (6ас), Добрић 10 (4ск), Ристић, Симанић 5, Цирбес 12 (8ск/3укр), Оџо 8 (10ск/5изг). Тренер: Томић.

8. коло (17/11/2018), Црвена звезда мтс - Морнар 104:71 (23:16, 27:16, 25:27, 29:12)
Састав: Регланд 9 (9ас), Човић 3 (5ас), Кешељ 6, Ненадић 8 (6ск/4ас), Лазић 4 (4ск), Фаје 5 (4ск/3изг), Берон 18 (3ас), Добрић 8 (3ск), Ристић 14 (5ск), Симанић 11 (3ск), Цирбес 2, Оџо 16 (10ск). Тренер: Томић.

9. коло (24/11/2018), Партизан НИС - Црвена звезда мтс 71:77 (22:15, 19:23, 10:20, 20:19)
Састав: Регланд 19 (3ск/6ас/3изг), Човић, Кешељ 2 (3ск), Перпероглу 25 (4ск/3ас), Ненадић 1, Лазић, Фаје 11 (7ск/3изг), Берон 7 (3ск/5ас/4изг), Добрић, Цирбес 9 (8ск/4изг), Оџо 3 (5ск). Тренер: Томић.

10. коло (09/12/2018), Црвена звезда мтс - Задар 97:70 (22:16, 23:17, 34:20, 18:17)
Састав: Регланд 17 (4ск/6ас/3укр/3изг), Перпероглу 15 (3ск/4ас), Давидовац 3 (6ск/6ас), Ненадић 8 (3ас), Лазић 3, Фаје 8, Берон 7, Добрић, Ристић 4, Симанић 11 (3ск/3ас), Цирбес 14 (5ск), Оџо 7 (3ск). Тренер: Томић.

11. коло (15/12/2018), Мега Бемакс - Црвена звезда мтс 68:78 (15:20, 10:22, 22:22, 21:14)
Састав: Регланд 13, Перпероглу 17 (5ск/4ас/3изг), Давидовац 2 (5ск), Ненадић 3, Лазић 5 (4ск), Фаје 5 (10ск), Берон 14 (4ск/4ас/3изг), Добрић, Симанић 8 (4ск), Цирбес 6 (3ск), Оџо 5 (4ск/3бл). Тренер: Томић.

12. коло (22/12/2018), Цибона - Црвена звезда мтс 54:76 (18:24, 13:14, 17:22, 6:16)
Састав: Регланд 8 (3ск/5ас/5изг), Кешељ, Перпероглу 10 (6ск/3ас/3изг), Давидовац 6 (5ск), Ненадић 6, Лазић 3, Берон 16 (6ск/3укр), Ристић, Симанић 5 (6ск/3бл), Цирбес 7 (4изг), Оџо 15 (10ск/3изг). Тренер: Томић.

13. коло (30/12/2018), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 86:72 (23:11, 23:29, 17:23, 23:9)
Састав: Регланд 6 (4ск/6ас), Човић, Кешељ 3, Перпероглу 23 (3ск), Давидовац 2, Ненадић 3, Лазић 2 (4ск), Берон 13, Ристић, Симанић 14 (12ск), Цирбес 11 (3изг), Оџо 9 (7ск). Тренер: Томић.

14. коло (04/01/2019), Крка - Црвена звезда мтс 66:96 (13:22, 18:30, 23:17, 12:27)
Састав: Регланд 8 (8ас/4укр), Човић 11 (5ск/8ас), Кешељ 20, Перпероглу 11 (4ск/3изг), Давидовац 2 (3ск/3ас), Лазић 3, Берон 9 (3ас), Добрић 8, Ристић 1 (3ск), Симанић 17, Цирбес 3 (4ск), Оџо 3 (3ск). Тренер: Томић.

15. коло (12/01/2019), Игокеа - Црвена звезда мтс 77:79 (18:20, 25:21, 19:18, 15:20)
Састав: Регланд 18 (7ас/3изг), Раданов 2, Човић 4, Кешељ, Перпероглу 7 (6ск/3укр), Давидовац 11 (3ск), Ненадић 4, Фаје 7, Добрић, Ристић 8, Симанић 7 (3ск), Оџо 11 (5ск). Тренер: Томић.

16. коло (19/01/2019), Црвена звезда мтс - ФМП 79:62 (18:9, 22:12, 16:23, 23:18)
Састав: Регланд 12 (3ск/4ас/5изг), Раданов 3, Човић (4ск/5ас), Кешељ 8 (6ск), Ненадић 3, Фаје 5 (5ск/3ас), Берон 7 (3ас), Добрић 14 (4ск), Ристић 2, Симанић 9 (4ск/3укр), Цирбес 11, Оџо 5 (4ск). Тренер: Томић.

17. коло (26/01/2019), Цедевита - Црвена звезда мтс 84:68 (21:20, 28:13, 21:12, 14:23)
Састав: Регланд 2 (7ас/3изг), Човић (4ас), Кешељ 5, Перпероглу 5, Давидовац 8 (5ск/3изг), Ненадић, Фаје 1, Берон 5 (3ск), Добрић 17 (6ск/3изг), Ристић 12 (3ск), Симанић 3, Оџо 10 (3ск). Тренер: Томић.

18. коло (02/02/2019), Црвена звезда мтс - Петрол Олимпија 89:61 (24:19, 25:10, 17:18, 23:14)
Састав: Човић 10 (12ас), Перпероглу 8, Давидовац 3 (4ск/3ас/3укр), Ненадић 14 (3ск), Фаје (5ск), Берон 9 (3ск/3ас/3изг), Добрић 15 (6ск), Ристић 8 (4ск), Симанић 9 (6ск), Цирбес, Оџо 13 (6ск/3изг). Тренер: Томић.

19. коло (09/02/2019), Морнар - Црвена звезда мтс 57:90 (14:25, 12:25, 19:30, 12:10)
Састав: Регланд 6 (3ск/7ас), Раданов, Кешељ 9 (4ск), Давидовац 5 (3ас/3укр), Ненадић 2 (5ск), Фаје 3 (5ск), Берон 14 (3ск/3ас), Добрић 13 (3ск/3ас), Ристић 11 (4ск), Симанић 9 (5ск), Цирбес 8, Оџо 10 (6ск/3изг). Тренер: Томић.

20. коло (03/03/2019), Црвена звезда мтс - Партизан НИС 70:68 (16:16, 16:18, 20:14, 18:20)
Састав: Регланд 18 (3ск/5ас), Човић (3ас), Перпероглу 9 (5ск), Давидовац, Лазић 10, Фаје 5 (4ск), Берон 12 (4ск), Риверс (3ск), Цирбес, Оџо 16 (9ск/3изг). Тренер: Томић.

21. коло (09/03/2019), Задар - Црвена звезда мтс 69:87 (15:19, 16:18, 17:35, 21:15)
Састав: Регланд 15 (5ас/3изг), Човић 3 (3ас), Давидовац 6 (4ск), Лазић 5, Фаје 3 (5ск), Берон 10, Добрић 3, Ристић 2, Симанић 10 (10ск), Риверс 10, Цирбес 9 (3ск/4изг), Оџо 11 (6ск). Тренер: Томић.

22. коло (16/03/2019), Црвена звезда мтс - Мега Бемакс 100:76 (20:23, 37:10, 25:25, 18:18)
Састав: Регланд 4 (7ас/3изг), Човић 4 (3ас), Перпероглу 10 (4ск), Давидовац 8 (5ск/3ас), Лазић 3, Фаје 4 (3ск), Берон 10, Добрић 10 (3ск), Симанић 14 (7ск/3ас), Риверс 11 (3ас/3изг), Цирбес 8 (3ск/3изг/3бл), Оџо 14 (9ск). Тренер: Томић.

ПЛЕЈ-ОФ

Резултати
Полуфинале (23/03/2019), Црвена звезда мтс - Партизан НИС 106:101 (21:11, 15:24, 24:28, 25:22, 21:16)
Састав: Регланд 6, Човић 16 (9ас), Перпероглу 4, Давидовац 18 (6ск), Лазић 5, Фаје 2 (5ск), Берон 23, Добрић 8, Симанић, Риверс 12, Цирбес 6 (3ск), Оџо 6 (5ск/3изг). Тренер: Томић.

Полуфинале (30/03/2019), Партизан НИС - Црвена звезда мтс 70:67 (13:9, 21:18, 14:22, 22:18)
Састав: Човић 6 (7ас), Перпероглу 16, Давидовац 3, Лазић 5 (3ск), Фаје 4 (4ск), Берон 7, Добрић 3, Симанић 3 (5ск), Риверс 6 (5ск), Цирбес 11 (5ск), Оџо 3 (6ск). Тренер: Томић.

Полуфинале (06/04/2019), Црвена звезда мтс - Партизан НИС 84:63 (21:13, 23:15, 20:13, 20:22)
Састав: Човић 10 (6ас), Перпероглу 18 (3изг), Давидовац 4 (3ас/3изг), Ненадић 1, Лазић, Фаје 6 (5ск), Берон 8 (4ас), Добрић 10 (7ск), Симанић 8, Риверс 6, Цирбес 4 (4ск/4изг), Оџо 9 (8ск/4изг). Тренер: Томић.

Финале (12/04/2019), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 91:72 (18:20, 27:22, 20:10, 26:20)
Састав: Човић 8 (6ас), Перпероглу 7, Давидовац 8 (5ск/4ас), Ненадић, Лазић 3, Фаје 7 (5ск), Берон 19 (4ск/5ас), Добрић 12, Симанић 3, Риверс 7, Цирбес 9 (6ск), Оџо 8 (6ск/3изг). Тренер: Томић.

Финале (14/04/2019), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 107:69 (26:19, 28:19, 22:16, 31:15)
Састав: Човић 9 (3ск/7ас), Перпероглу 17, Давидовац 6 (4укр/3изг), Ненадић 5, Лазић, Фаје 8 (6ск/4ас), Берон 10 (3ск/3ас), Добрић 12, Симанић 6 (3ск), Риверс 16 (5ас), Цирбес 8, Оџо 10 (5ск). Тренер: Томић.

Финале (17/04/2019), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс 80:72 (18:25, 27:25, 21:8, 14:14)
Састав: Човић 10 (4ас), Давидовац (5ск), Лазић 5, Фаје 7 (10ск), Берон 12 (3ск/3изг), Добрић 5, Симанић, Риверс 19 (3изг), Цирбес 10 (3ск), Оџо 4 (10ск/3изг). Тренер: Томић.

Финале (19/04/2019), Будућност ВОЛИ - Црвена звезда мтс 84:80 (20:25, 15:13, 22:20, 27:22)
Састав: Човић 2, Кешељ, Давидовац 8 (4ск), Лазић, Фаје 14 (7ск/4ас), Берон 24 (4ск/3ас/5изг), Добрић 14 (4ск), Риверс 3 (5ск/3изг), Цирбес 7 (5ск/3изг), Оџо 8 (10ск). Тренер: Томић.

Финале (22/04/2019), Црвена звезда мтс - Будућност ВОЛИ 97:54 (18:13, 29:8, 27:16, 23:17)
Састав: Човић 9 (9ас/3изг), Кешељ 3, Давидовац 11 (5ск), Ненадић, Лазић 5, Фаје 10 (5ск/3изг), Берон 7 (3ск/5ас), Добрић 6 (5ск), Симанић 10 (5ск/3ас), Риверс 21 (6ск), Цирбес 5, Оџо 10 (6ск). Тренер: Томић.