Одбојкашки клуб Црвена звезда жели добродошлицу у клуб сјајном словеначком примачу Чртомиру Бошњаку!
Чртомир нам долази из Калцит волеја са којим је био вицешампион Словеније и сигурни смо да ће бити одличан додатак екипи и важан играч новој борби за титулу.
Добро дошао Чртомире!








