Победа Звезде против Медвешчака

10

Хокејаши Црвене звезде остварили су победу против Медвешчака Адмирал резултатом 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) у свом другом мечу ИХЛ лиге.

Звезда је до вођства дошла поготком Лазара Лештарића у 13. минуту, а само минут касније гости изједначили преко Сензела. Црвено-бели у самој завршници прве трећине поново голом Лештарића дошли у предност.

На почетку другог периода игре у стрелце се уписао Марко Драговић и тако повисио резултат на 3:1. Медвешчак је успео да смањи четири минута пре краја утакмице, али више од тога нису могли, па је Звезда славила резултатом 3:2.

Наредног викенда хокејаши Црвене звезде дочекују Славију Јуниор.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЕДВЕШЧАК АДМИРАЛ 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Н.Николић, Пожар, Младеновић, Ђокић. Казне: Црвена звезда 10 минута, Медвешчак 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Коренић, Љубимов, Алексић, Дегтерев, Динић, Драговић 1 (1ас), Гвозденовић, Крављанац (1ас), Лештарић 2, Матић, Митровић, М.Младеновић, Новаковић, Подунавац (1ас), Шаљић, Шченков (1ас), Синитсин, Шпањевић (1ас), Станковић, Ђинђић. Тренер: Павел Поправка.

МЕДВЕШЧАК АДМИРАЛ: Красић, Ружић, Белина, Бестић, Бренчун, Буковић, Чунко, Димитријевић (1ас), Филиповић, Јанковић, Јовић, Кашпарек 1 (1ас), Курјаковић, Микулић, Пауловић, Л.Ружић, Сензел 1 (1ас), Шијан, Шимунковић, Степан, Завршки. Тренер: Вељко Жибрет.