Црвена звезда МаксБет – Дубочица 54 26:30 (14:16)

28

Рукометаши Црвене звезде МаксБет поражени су од Дубочице 54 резултатом 26:30 (14:16) у 5. колу Супер рукометне лиге Србије.

Гости су током већег дела првог полувремена имали минималну предност која је на одмору износила 16:14. Почетком другог дела игре Дубочица је повисила вођство на 21:17, а потом и на 24:19. Головима Хорвата, Мирковића и Бујишића црвено-бели су пришли на само гол заостатка (24:25), али су гости одбили напад, поново стигли до плус три, а на крају и до победе од 30:26.

Најефикаснији у тиму Марка Кривокапића био је Милош Бујишић са 7 погодака. Шест голова постигао је Иван Хорват, а по три су дали Вељко Давидовић и Јован Мирковић.

Звездини рукометаши у наредном колу СРЛ гостују Обилићу у дворани СЦ Вождовац на Бањици у понедељак 21. октобра од 18 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА МАКСБЕТ – ДУБОЧИЦА 54 26:30 (14:16)

Београд – Дворана: СЦ Шумице. Судије: Милош Јевтић и Ђорђе Јевтић. Искључења: Црвена звезда 6, Дубочица 12 минута. Седмерци: Црвена звезда 2(2), Дубочица 5(3). Црвени картон: Шљукић (Црвена звезда)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Радовановић, Хорват 6, Момчиловић, Андрејевић 1, Давидовић 3, Јездимировћ 1, Тривуновић 1, Богуновић, Скубан, Матичић 1, Мирковић 3, Бујишић 7(2), Кнежевић 2, Шљукић 1, Пановски, Ковачевић. Тренер: Марко Кривокапић.

ДУБОЧИЦА 54: Л.Павловић, Николић, Радуловић 3(1), Петровић, Трако, Ивановски 4, И.Митровић 3, А.Митровић, Атанасковић 7, Димитријевић 1, Ристовић 3, М.Павловић 3, А.Павловић 4, Живковић 2(2), Коцић, Арђелан. Тренер: Златко Петронијевић.