Звезда славила у дербију против Спартака

41

Фудбалерке Црвене звезде тријумфовале су у дербију 6. кола Суперлиге Србије против Спартака резултатом 2:0 (2:0).

Црвено-беле су повеле голом Николине Хаџибабић у 17. минуту меча. На 2:0 повисила је Нина Матејић у 38. минуту. У другом полувремену није било промене резултата, па је Звезда уписала важну победу у борби за одбрану шампионске титуле.

Црвена звезда је сада једина непоражена екипа од почетка првенства. У четвртак 10. октобра од 13 часова на стадиону ФЦ ФСБ на Ади Циганлији наш тим ће бити домаћин Слоги и Земуна у заосталом мечу 2. кола Суперлиге.

ЦРВЕНА ЗЕВЗДА – СПАРТАК 2:0 (2:0)

Београд – Стадион: ФЦ ФСБ Ада Циганлија. Судија: Јелена Цветковић. Стрелци: Хаџибабић у 17. и Матејић у 38. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Еремић (Црвена звезда), Словић, Ступар (Спартак).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Н.Чавић, Шћепановић, Миловановић, Матејић, Васовић, Тенков, Сремчевић, Хаџибабић, Шарић, Ђорђевић.

СПАРТАК: Омоџиола, Белован, Словић, Вучковић, Абрамс, Стивенс, Ступар, Волфе, Гаковић, Илић, Ћирић.

Претходни текстМилојевић: Лозница је фудбалски град, очекујем добру утакмицу
Следећи текстОдржана хуманитарна утакмица Звездиних легенди и репрезентације уметника Италије