Милојевић: Контролисали утакмицу, спровели план у дело

8

У победничком расположењу фудбалери Црвене звезде иду у госте Боде Глимту у оквиру плеј-офа квалификација за Лигу шампиона, с обзиром на то да смо тријумфовали над Чукаричким резултатом 1:4, а утиске после утакмице изнео је шеф стручног штаба нашег тима Владан Милојевић.

Кренули смо озбиљно од првог минута, контролисали утакмицу… Нажалост, увек имамо неки кикс и надам се да се то у Европи неће понављати. У првом полувремену смо апсолутно доминирали, радили смо оно што нам је био план и циљ. Примили смо гол у другом полувремену и вратили Чукарички у игру, али ето, после тога гол за нас из прекида и добро привођење утакмице крају – истакао је Владан Милојевић.

Поново је Олањинка направио разлику на терену.

– Знате колико ценим Питера. Битан нам је играч, постигао је два гола, али тешко време, вештак…

У уторак од 21 час нас очекује утакмица против Боде Глимта.

Идемо да се одморимо и од сутра се спремамо за Лигу шампиона – подвукао је Милојевић.

Претходни текстЧукарички – Црвена звезда 1:4 (0:2)