Звездини одбојкаши у полуфиналу плеј-офа

66

Одбојкаши Црвене звезде остварили су још једну убедљиву победу над Таковом, овога пута резултатом 3:0, по сетовима 25:18, 25:23, 25:16 и са 2-0 у победама се пласирали у полуфинале плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге Србије.

Црвено-бели су одиграли изванредно у четвртфиналној серији плеј-офа против одбојкаша Такова којима нису дозволили да освоје ниједан сет у две утакмице и заслужено су дошли до пласмана међу четири најбоље екипе у Србији и борбе за шампионски пехар.

Најефикаснији на мечу био је коректор Душан Николић са 18 поена. Двоцифрени су били и Никола Жугић са 12 и Александар Стефановић са 10 поена.

Црвена звезда ће у полуфиналу плеј-офа Суперлиге играти против Карађорђа који је са две победе елиминисао Војводину.

ТАКОВО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:3 (18:25, 23:25, 16:25)

Горњи Милановац – Дворана: СХ Бреза. Гледалаца: 900. Судије: Мирко Јанковић и Владимир Јовић. Трајање меча: 83 минута.

ТАКОВО: Калајановић 1, Јестровић 1, Оковић 3, Стефановић 1, Терзић 5, Марковић, Петровић (либеро), Божић 12, Ковачевић, Лепидовски 4, Максимовић 7, Станковић (либеро), Грковић 1. Није играо: Ћосовић. Тренер: Александар Митровић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бохарев, Кљајић 1, Лопар 6, Петровић 2, Ристић (либеро), Николић 18, Поповић, Стефановић 10, Томашевић (либеро), Дејо 7, Степановић, Жугић 12. Нису играли: Илић, Старовић. Тренер: Ивица Јевтић.

Претходни текстЈуговић – Црвена звезда Примобет 36:33 (15:14)
Следећи текстЛена Радуловић меч винер у Краљеву, Звезда чува коту два!